Tel Raf

tel rafİstanbul‘da olan RafGrup firmamız 2011 yılından beri raf sistemleri üretimi yaparak, her sektörden müşterisinin raf sistemi ihtiyacını karşılamaktadır. Tel raf sistemi sektöründe yaşanan kaliteli işçilik ve güvenilir firma açığını kapatan işletmemiz; her geçen gün kendini yenilemektedir. Müşterilerine verdiği kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmetin karşılığını sektördeki liderliğiyle alan RafGrup, İstanbul‘a en modern ve kaliteli raf sistemlerini sunuyor.

Her müşterinin ihtiyacına yönelik çözümler üreten firmamız tel rafları modelleriyle de siz değerli müşterilerine hizmet sunuyor.

Tel Raf Bizim İşimiz

Raf sistemleri konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi bize her müşterimizin ve her firmanın farklı ihtiyaçları olduğunu gösterdi. Örneğin, güzellik merkezleri, bijuteriler, otel ve restaurant  mutfakları için tel rafları  sistemlerinin kullanımı daha kolay ve estetik oluyor. Bu tür işler yapan firmalar için tel raf sistemleri hem ürünlerin daha kolay sergilenmesini hem de ürünlerin tozlanmamasını sağlamaktadır.Tel rafları sistemlerinizi deneyimli personellerimiz ve kaliteli malzemelerle tasarlayıp üretiyoruz. Bu sayede ürünlerinizi istiflerken hem estetik bir görünüm elde etmiş olursunuz hem de mekanınızı en verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Tel rafları sistemleri müşterinin özel bir isteği yoksa, dikdörtgen şeklinde telden bir kafesin üzerine sergilenecek ürünlerin rahat görünebileceği şekilde tasarlanır. Kullanılacak olan yerde fazla yer kaplamadığı için küçük mağazalar ve bayilerde rahatlıkla kullanılabilir.  Sergilenen ürünlerin müşteriler tarafından rahat bir şekilde görünmesine olanak sağlar.Genellikle paslanmaz özellikte ki metalden ayaklı olarak yapılır. Ayakları sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabilir. Ancak bazı mağazalarda sergilenecek olan ürünlerin özelliğinden dolayı duvara asılacak şekilde de tasarlanabilir. Duvara asılan tel raf modelleri de rahatlıkla çıkartılarak başka yere takılabilir. Standart ölçüleri bulunan ve bu ölçülere göre üretilen tel rafları sistemleri istemeniz halinde farklı ölçülerde de üretilmektedir. Genellikle krom kaplamalı olarak üretilen bu raf sistemi renk seçiminde de sizlere seçenek sunmaktadır.

Tel raf sistemleri ticarethanelerde kullanıldığı gibi daha küçük ölçülerde tasarlanarak evlerde ve ofislerde de kullanılabilir. Size ve ihtiyaçlarınıza en uygun tel raf sistemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.