Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Sipariş Hazırlama Raf Sistemleri

Sipariş hazırlama raf sistemleri çeşitli ürünlerin stoklanması ve boşaltılması konusunda son derece etkili olan ürünlerin başında gelmektedir. Herhangi bir istifleme aracına ihtiyaç duyulmadan kullanılan sistemlerdir. Özellikle çok fazla küçük ürünü olan işletmelerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Bu sistem üzerinde stoklama gözünüz bulunuyorsa, tava veya da ahşap ürünlerle beraber kullanabilirsiniz. Zengin aksesuar seçeneklerinin olması tercih edilmesi konusunda son derece etkili ürünlerden biridir. Yapısı sebebiyle çok katlı sistemlerden, basit ürünlere kadar çeşitli uygulama ve kullanılma alanları bulunmaktadır.

Teknik Detaylar

Her sektör için uygun olarak üretilmektedir. Ağırlıklı olarak müşterilerin isteklerine göre üretilmektedir. Sektörler için uygun olan siparişlerin hazırlanması noktasında önemli işlevleri bulunmaktadır. Son derece dayanıklı ve modüler olması sebebiyle, müşterilerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği sayesinde sizlerin de yardımına koşacak. 4 ayrı travers ölçüsü bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz: 1,75 mt, 1,50 mt, 1,25 mt ve 1,00 mt’dir. Buradaki en önemli amaç, yer kaybını aza indirerek, sizlere yer alanında tasarruf sağlatmaktır.

Standart ürünlerin oldukça tercih edildiği bu ürünümüz, özel olarak da istenilen ölçülerde üretilmektedir. Göz taşıma kapasiteleri ortalama olarak 500 kilo civarındadır. Ürünün derin olması, mekân üzerinde kullanıcılara değişiklik yapabilme imkânını sunmaktadır. Ürünlerin derinlikleri ortalama 50 cm ila 80 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Derinliği 80 cm olan ürünler, yerden tasarruf sağlamanız yardımcı olur. Aynı zamanda sipariş hazırlama raf sistemleri ile adreslemeyi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Ayakların kanca ile birleştirilmesinden ziyade, ana taşıyıcıların üzere koyulan çeşitli tablalardan oluşturulmaktadır. Geçmeli bir yapıdadır. Portatif bir yapısının olması, montajı daha kolay bir hale getirmektedir. Ürün aralıkları, ürün yükseklikleri ve ürün derinlikleri, müşterilerin üründe hangi malzemeleri taşıyacakları konusuyla son derece bağlantılıdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi raf gözünün maksimum taşıma kapasitesi 500 kilogramdır. Buradan ürünlerin dayanıklı olduğunu anlayabilirsiniz. Çeşitli ekipmanlarla uyumlu olması, farklı sektörlerinde tercihleri arasında bulunmaktadır.

RAFGRUP

Scroll to Top