Endüstriyel rafEndüstriyel raf modeli yıllardır bulunmakta olan deneyimlerimiz doğrultusunda siz müşterilerimize garantili, kaliteli ve tamamen dayanıklı birçok raf sistemi sunmaktayız. Genel olarak İstanbul ve diğer illerden artan endüstriler doğrultusunda bu raf sistemlerine oldukça talep vermektedir. Yıllardır İçinde bulunduğumuz bu sektörde herkesin beklentisi ihtiyaçları farklı şekildedir. Raf Grup firması olarak sizlere kalite ile garantili içeriklerimiz ve raf sistemlerimiz ile hizmet sunuyoruz endüstriyel raflara artan ilgi azımsanmayacak kadar fazla olmasına rağmen günümüzde bu raf sistemine gereken önem verilmemektedir.

Üretilmekte olan endüstriyel raflar genellikle şarap soğutucu veya depolama alanlarında ihtiyaç duyulmakta olan bir raf sistemidir, bu raflar özel olarak hazırlanmış dolapların içine yerleştirilir.

Endüstriyel raflar genel olarak ağaçlarda üretilmiş olsa da günümüzde artan çevreyi koruma dernekleri veyahut doğa sevgisinden dolayı ağaçlara zarar vermemek için birtakım plastiklerden rafların yeni modelleri yapılmaktadır.

Eğer ağaçtan yapılmakta olan bir endüstriyel raf alınacaksa mutlaka sert ağaçtan yapılmış olmalıdır Aksi takdirde yumuşak ağaçtan yapılan endüstriyel raflar çok çabuk kırılabilir ya da başka türlü olumsuzlukları meydana getirebilir

Zürafa ne tercih edilen ağaçlardan en önemlisi akasya ve meşe ağaçlarıdır.  Bu ağaçların dışında pek çok ağaçta raf sistemlerinde yerini almış durumdadır

Endüstriyel Raf Sistemleri  Ne Kadar  Sağlıklı?

Raf grup sistemleri tarafından ürettiğimiz endüstriyel raflar insan sağlığını asla tehdit etmez çünkü firmamız tarafından özel olarak hazırlanan bu raflar da asla kimyasal maddeler kullanılmamakta olup tamamen doğal maddelerden hazırlanmaktadır. Hazırlanmakta olan bütün raflar bizim için oldukça önemlidir[DN1] . Çünkü siz müşterilerimizin sağlığını önemsiyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Eğer sizlerde endüstriyel rafları hakkında bilgi almak istiyor ya da hangisinin, nasıl özelliği olduğuna alacağınıza karar veremiyorsanız mutlaka araştırma yapmalı ve sizler için en uygun olan modeli özellikleri seçmelisiniz. Yapılmakta olan endüstriyel raflar tamamen doğaldır biz ürünlerimizi tam anlamıyla güveniyoruz. Eğer siz de raf grup tarafından endüstriyel raf almak istiyor iseniz bizimle mutlaka iletişime geçerek kalitemize şahit olabilirsiniz. Raf grup raf sistemleri firması olarak sadece tek telefon uzağınızda yer almaktayız dilediğiniz an bize ulaşmanız oldukça kolay.