Raf Türleri

raf türleriGünümüzde üretilmekte olan birçok raf türleri bulunmaktadır. Bu sektöre yıllarını veren Raf Grup firması da bu raf türleri üretmekte olan kaliteli firmalardan birisidir. Yaklaşık olarak 10 senedir gecelerini gündüze katarak çalışan bu ekip çok başarılı işlere imza atmıştır. Günümüzde en yaygın olan raf çeşitleri şüphesiz depo raflarıdır. Depo rafları günümüzde hemen hemen bütün depolarda firmalarda, marketlerde, mağazalarda kısacası alandan tasarruf etmek isteyen ve yük düzenleme konusunda sıkıntı yaşayan hemen hemen herkesin yardımcısı bir ürün haline gelmiştir. Geçtiğimiz günlerde özellikle İstanbul‘da artmakta olan yaygın sanayi kuruluşları bu raf çeşidine çok büyük bir ilgi göstermiştir.

Raf türleri arasında yalnızca depolamak amacıyla değil alandan tasarruf etmek ya da estetik zevk oluşturmak amacıyla de raf türleri tercih edilmektedir. Depo raf modelinin yanı sıra günümüzde en çok kullanılan raf sistemleri şöyledir

Paslanmaz raf, metal raf, depo rafları, endüstriyel raf, ve palet rafları dekorasyon amacıyla tercih edilmekte olan raflar gibi birçok alanda birçok farklı çeşitte model bulunmaktadır. Bu modellere sahip olmak için siz de bu işin ehli bir kişiye giderek İhtiyacınız olan o doğrultuda size uygun bir raf sistemine karar vermeniz gereklidir. Eğer bu konuda bir takım sorularınız var ise RafGrup firmamıza uğrayarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

Raf Türleri Avantajları

Raf çeşitleri günümüzde oldukça sık kullanılarak düzenleme ve benzeri alanlarda çok kullanışlı hale gelmiştir. Özellikle büyük alanlarda yer tasarrufu eşyaları düzenleme taşıma gibi kolaylıklar sunan bu raf sistemleri Raf Grup firması tarafından son derece kaliteli bir şekilde üretilmekte olup müşterilerine sunmaktadır.

8 yıldır sektörün içinde yer alan RafGrup firması daima daha iyisi, müşteri memnuniyeti diyerek kendi ürünlerini o doğrultuda üretmeye devam etmektedir. Günümüzde bu firmaya tercih eden birçok müşteri bulunmaktadır. Yani kısacası eğer raf çeşidi ihtiyacınız bulunuyorsa şüphesiz ilk adres RafGrup firması olacaktır.

RafGrup firması tarafından özenle üretilmekte olan raf türleri arasında ünümüzde en dikkat çekenleri paslanmaz raflarıdır.Bu rafların bu kadar önemli olmasının nedeni ise sağlık alanlarında tercih edilmesi ve hijyenik özelliğini daha yüksek olmasıdır, özellikle hastanelerde eczanelerde bulunan bu raflar, rutubet/ nem ve benzeri durumları meydana getirmediği için hiçbir sorun olmadan sıkıntısız bir şekilde kullanılabilmektedir.