Raf Sistemleri Sahibinden Almak Doğru mu?

raf sistemleri sahibindenFaaliyetlerine yeni başlamış ya da bir süredir faaliyet gösteren ancak ekipmanlarını yenileme ihtiyacı duyan bir işletme bünyesinde ekipmanlar için ayrılan bütçenin “düşük” seviyede olmasından dolayı, raf sistemleri sahibinden daha uygun fiyatlı ve ikinci el olarak satın alınabilmektedir. Peki küçük ya da büyük ölçekli bir işletme modeli olsun, bu türden bir satın alma işleminin doğru bir hamle olduğunu söyleyebilir miyiz? Bazı açılardan bakınca “evet” bazı açılardan ise “hayır”.

İstanbul‘da faaliyetlerini sürdürmekte olan imalatçı RafGrup şirketimiz bünyesinde yer alan uzman ekip, şimdiye kadar sektörde ucuz yollu beklentileri karşılayan sistemlerin uzun vadede beklentileri iyi bir şekilde karşılayamayacağı kanısındadır. Nitekim en iyi verimlilik ve uzun kullanım ömrü ancak iyi bir malzeme kalitesi ile mümkün olacaktır.

Raf Sistemleri Sahibinden Daha Ucuz Ancak…

Raf sistemleri sahibinden uygun fiyatlar dahilinde edinilen sistemlerdir ancak bu sistemlerin hangi kullanım şartlarında ne kadar süre ile barındırıldığını, kullanıldığını profesyonel bir metal ya da ahşap analizcisi olmadığınız sürece anlamanız pek de mümkün değildir. Öte yandan bu sistemlerin ucuza getirilebilmesinde daha ucuz yollu alaşımlar da tercih edilebilmektedir. Bu bakımdan söyleyebiliriz ki piyasa genelinde uygun fiyatlı olarak hem ikinci el hem de düşük kalitede metal alaşımdan elde edilen raf sistemlerinin uzun vadede beklentilerinizi karşılayamaması riski söz konusudur ve sizler bu sistemleri satın alarak riske girmiş olursunuz. Oysa firmamız sizlere oldukça makul bir seviyede teklif sunmakla beraber, yüksek kalite malzeme ile her açıdan beklentilerinizi karşılayacak raf sistemleri çözümleri sunmaktadır. Üstelik uzun yıllar dayanıklılık garantisi de vermektedir.

Sizler için En Uygun Fiyat Teklifini Sunuyoruz

Sizlere piyasa geneline kıyasla oldukça uygun fiyat segmentinde teklif sunuyor olmamıza rağmen kaliteyi düşürmüyoruz. Uzun vadede müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmamız sayesinde İstanbul genelinde tanınan bir imalatçıyız. RafGrup tüm samimiyetiyle alanında uzman bir ekip ile ihtiyaç duyduğunuz sisteme dair en uygun projeyi ortaya çıkarmaya hazırdır. Bu süreç aynı zamanda sizlerin özel talep ve beklentileri doğrultusunda şekillenmektedir. Sizlere en iyi fiyat teklifini sunabilmemiz için iletişime geçerek ön bilgi vermeniz yeterli olacaktır.