Raf Sistemleri Imalatçısı

RafGrup olarak yenilikçi ve modern vizyonumuzla 2010 yılından itibaren raf sistemleri sektöründe siz değerli müşterilerimize İstanbul‘da birçok raf sistemleri imalatçısı olarak hizmet veriyoruz.

Raf Sistemleri imalatçısı

RafGrup bünyesinde çalışan tecrübeli ve deneyimli mühendisler ve teknisyenler her geçen gün kendilerini ve ekipmanlarını geliştirerek; depo, market, mağaza, fabrika gibi raf sistemine ihtiyaç duyulan her alanda güvenilir ve kaliteli şekilde hizmet verir.

İstanbul‘da ürettiğimiz raf sistemlerinin her sektöre ve her ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilir özelliktedir. Siz de aşağıda yer alan yazımızdan raf sistemlerimizi tanıyabilirsiniz.

Raf Sistemleri imalatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları;

Depo Raf Sistemleri(Ağır Yük Paletli)

Ağır yük paletli raf sistemlerinin ağırlık olarak fazla olan ürünlerin depolanması için tasarlanmış bir raf sistemidir. Ağır yük paletli raf sistemlerinin ölçüleri firmanın depolamak istediği ürünün ölçülerine göre değiştirilebilir.

Raf Sistemleri(Hafif ve Orta Yük)

Hafif ve orta yük raf sistemlerinin elle taşınabilecek her ürünün depolanması için uygundur. Özellikle süper marketler, lojistik firmalar, yedek parça üreticilerinin tercih ettiği bu raf sistemi sayesinde; küçük ve orta büyüklükteki ürünlerin istiflenmesi ve kayıt altına alınması kolaylaşır. Bu sayede aranılan ürünün bulunması daha kolay hale gelir.

Çelik Raf(Civatalı)

Çelik raf(civatalı) raf sistemleri imalatçısı olarak kurum kuruluş ve firmaların en çok tercih ettiği raf sistemlerinin arasındadır. Bunun sebebi depolama alanının fazla olması ve kolay bir şekilde sökülüp takılmasıdır. RafGrup firması olarak bütün modellerimizin üretiminde olduğu gibi çelik raf(civatalı) modelimizin üretiminde de sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmıyoruz. Çelik raf(civatalı) modelimiz genellikle gri renkte üretilmekte olup istemeniz halinde farklı renklerde de yapılabilir. Rafın boyutları sizin isteğinize göre ayarlanabilir. Ayrıca bu raf sisteminin en önemli özelliğinden bir tanesi de herhangi bir taşınma durumunda raflar istediğiniz yere kolayca sökülüp taşınabilir olmasıdır.

Raylı Raf Sistemleri(Compact)

Raylı raf sistemleri(compact) özellikle yerden tasarruf etmek isteyen ve rafa dizdiği malın tozlanmamasını istemeyen kurum kuruluş ve firmaların tercih ettiği raf sistemleri arasındadır. Bu raf modelinin en önemli özelliklerinden bir tanesi içerisine konulan malın herhangi bir yangın ve su baskını anında etkilenme oranı diğer raf sistemlerine göre daha azdır. Ayrıca bu raf sistemlerinin gizli mekanizmalı olduğu için; mekana estetik bir görünüm katmaktadır.

Elbise Askılı Raf Sistemleri

Elbise askılı raf sistemleri, özellikle tekstil konfeksiyon üretimi ve satımı yapan firmaların tercihleri arasındadır. Elbise askılı raf sistemlerinin montajı ve demontajı kolay olduğu için bu raf sistemi size farklı yerlerde kullanım için kolaylık sağlar. Elbise, gömlek, mont gibi askıya asılması gereken ürünlerin kırışmadan ve deforme olmadan istiflenmesine olanak sağlar. Bu raf sistemini isterseniz tamamen askılık gibi kullanabilir ya da aynı sistem içerisine raf gözleri yaparak kazak, eşofman gibi ütü istemen ürünleri istifleyebilirsiniz.

Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz raf sistemlerinin özellikle gıda ve sağlık sektöründe hizmet veren firmalar tarafından tercih edilmektedir. RafGrup firması olarak raf sistemleri imalatçısı olarak ürettiğimiz; paslanmaz raf sistemlerini 304 INOX paslanmaz çelik malzemeden üretiriz.

Paslanmaz raf sistemlerimizde kesinlikle oksitlenme ve paslanma olmaz. Bu raf sistemlerinin diğer bir özelliği de montajının kolay olması ve istenilen mekana göre projelendirilebilmesidir. Ayrıca bu raf sistemlerinin ayaklarında ayarlanabilir ayaklar olması nedeniyle eğimli alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.