Raf Sistemi

Raf sistemi, günümüzde teknolojinin gelişimi ile birlikte farklı işletme modelleri daha kolay bir şekilde mal satışı gerçekleştirebiliyorlar. Günümüzde bazı sektörel işletmeler için faaliyetlerin önemli bir kısmı bilgisayar tabanlı olarak sanal ortamda sürdürülebilir olsa da, bazı işletme modelleri için ise fiziksel faaliyet alanları hala en önemli alanlar arasındadır.

raf sistemi

En basitinden bir giyim mağazasının satışını gerçekleştireceği giysilerin imalatı fiziksel ortamda gerçekleştirilir ve imalatı gerçekleştirilen bu malların bir şekilde depolanması gerekir. Bu sayede malın yapısal özellikleri zarar görmez, sayım işlemleri gibi depo işlemleri daha kolay yapılabilir ve müşterinin talep etmesi durumunda da mal kolayca müşteriye elden ya da kargo gibi üçüncü taraf gerektiren hizmetler ile teslim edilebilir. Bu süreçte raf sistemi ne denli önemli olduğunu aslında daha net anlayabiliyoruz. RafGrup olarak İstanbul‘da pek çok kurumsal ve küçük ölçekli işletme modelleri de dahil olmak üzere en iyi çözümleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Sizin için En İyi Raf Sistemi Hangisidir?

“Herhangi bir raf modelleri” beklentilerinizi karşılayamayabilir. Çünkü bu düzeneklerin imalat sürecinde pek çok ayrıntı belirlenmektedir. Örneğin hangi boyutlarda olacağı, ekstra işlevselliği, hangi malzemeden imal edileceği gibi bir çok ayrıntı; faaliyet alanınızda nasıl bir raf sistemi‘ne ihtiyaç duyduğunuza göre belirlenmektedir. Bu sayede tam verimlilik elde edebileceğiniz, uzun vadede sizi memnun edecek bir sisteme sahip olursunuz. Bu koşulların sağlanmaması ise maalesef ki sizlere uzun vadede zarar getirir. Bu nedenden dolayı faaliyet alanınız için ön analizin yapılması, bu doğrultuda projenin masaya yatırılması önemlidir. Bu da alanında deneyimli bir raf imalat şirketini gerekli kılmaktadır. İstanbul‘da faaliyetlerini sürdürmekte olan RafGrup her aşamayı titizlikle ve deneyimli kadro ile sürdürmekte olup, güveninizi kazanacak bir şirkettir.

Fiyat Belirlemesi Nasıl Yapılıyor?

Özellikle de kurumsal müşterilerimiz açısından fiyat durumunu ele almamız gerektiğinde şunu söylemek isteriz ki; faaliyetlerinizin uzun vadede çok daha verimli bir şekilde sürdürülmesi sayesinde raf sistemi‘nin sizlere maliyetini kat ve kat çıkartırsınız. Nitekim bu sistem tam olarak bir işletme modelinin en temel yapı taşlarından birisi niteliğindedir ve sizlere; zaman, para, hız, enerji tasarrufu kazandıracaktır. Size en uygun teklifi sunabilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.