Raf Modelleri

Raf üretimi yapan firmalar arasında modellerin çeşitliliği çok önemlidir. RafGrup olarak bizler tek bir noktada birleştirilen değil de birbirinden güzel, fark içeren ve iddialı olan raf modelleri seçimleri sunmaktayız. Farklı malzeme kalitesini benimseyerek esas alınarak üretilen bu modeller müşterilerimizin de çok fazla dikkatini çekmektedir. Depo içi düzende fark yaratacak kadar iddialı modeller her geçen sene yenilenmektedir.

Raf ModelleriÖzellikle İstanbul‘da harika görünüm sağlayan raf modelleri satışı yapılmaktadır. Bağlantı sistemleri kolay olan modellerimiz TSE ve Avrupa E1 kalitesi baza alınarak yapılır. RafGrup müşteri beklentisini karşılayacak nitelikte ürünler almanızı sağlıyor. Yüksek standart kalitesinin yanı sıra ürünlerindeki kaplama malzemesi oldukça önem arz eder. Son sistem teknolojinin vermiş olduğu kaliteden faydalanarak üretilen modeller, kolay ve eğlenceli kurulum sağar. Kaplama kalitesi ise, paslanmaz ve güneşe de dayanıklı malzemedir. RafGrup garantisinde, farklı görsel yapıya sahip modelleri temin edebiliriz.

Her Çeşit Raf Modelleri

Raf ölçüleri her model de müşteri isteğine göre özel tasarlanıyor. Sağlamlığı ve doğallığı ile bilinen raf sistemleri özellikle İstanbul içinde çok tercih edilmektedir. Kuruluları kolay olan raf modellerinin alan içinde çok daha rahat bir ortama kavuşmanızı sağlar. RafGrup mağaza standında raf modelleri sunmaktadır. Bu şekilde müşteri seçimi kolay hale geliyor. Çok daha kalın malzemeden imal edilen dekoratif raf, kumaş rafı, çelik raf, ağır yük paletli depo raf sistemleri veya hafif orta yük raf sistemleri gibi modellerde ergonomik tasarım söz konusudur. Bu anlamda rustik yapıyı benimseyerek İstanbul‘un her bir bölgesine satış yapıyoruz.

Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için ürün tedariki sağlayan RafGrup sizi asla pişman etmeyecektir. Hızlı ve hatasız raf modelleri imalatı için çok doğru adrestesiniz. Sağlığa ve çevreye herhangi bir zararı olmayan raf modellerini siz müşterilerimiz için çok daha fazla bilgiyi firma yetkilileri tarafında da alabilirsiniz.