Raf üretimi yapan firmalar arasında modellerin çeşitliliği çok önemlidir. Raf Grup olarak bizler tek bir noktada birleştirilen değil de birbirinden güzel, fark içeren ve iddialı olan raf modelleri seçimleri sunmaktayız. Farklı malzeme kalitesini benimseyerek esas alınarak üretilen bu modeller müşterilerimizin de çok fazla dikkatini çekmektedir. Depo içi düzende fark yaratacak kadar iddialı modeller her geçen sene yenilenmektedir.

Özellikle İstanbul ve İstanbul dışındaki illerde, harika görünüm sağlayan raf modelleri satışı yapılmaktadır. Bağlantı sistemleri kolay olan modellerimiz TSE ve Avrupa E1 kalitesi baza alınarak yapılır. Raf Grup müşteri beklentisini karşılayacak nitelikte ürünler almanızı sağlıyor. Yüksek standart kalitesinin yanı sıra ürünlerindeki kaplama malzemesi oldukça önem arz eder. Son sistem teknolojinin vermiş olduğu kaliteden faydalanarak üretilen modeller, kolay ve eğlenceli kurulum sağar. Kaplama kalitesi ise, paslanmaz ve güneşe de dayanıklı malzemedir. Raf Grup garantisinde, farklı görsel yapıya sahip modelleri temin edebiliriz.

Raf ölçüleri her model de müşteri isteğine göre özel tasarlanıyor. Sağlamlığı ve doğallığı ile bilinen raf sistemleri özellikle İstanbul içinde çok tercih edilmektedir. Kuruluları kolay olan raf modelleri alan içinde çok daha rahat bir ortama kavuşmanızı sağlar. Raf Grup mağaza standında raf modelleri sunmaktadır. Bu şekilde müşteri seçimi kolay hale geliyor. Çok daha kalın malzemeden imal edilen dekoratif raf, kumaş raf, çelik raf, ağır yük rafı veya hafif yük rafı gibi modellerde ergonomik tasarım söz konusudur. Bu anlamda rustik yapıyı benimseyerek İstanbul her bir bölgesine satış yapıyoruz.

Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için ürün tedariki sağlayan Raf Grup sizi asla pişman etmeyecektir. Hızlı ve hatasız raf modelleri imalatı için çok doğru adrestesiniz. Sağlığa ve çevreye herhangi bir zararı olmayan raf modelleri için çok daha fazla bilgiyi firma yetkilileri tarafında da alabilirsiniz.