Raf Modelleri Imalatçısı

raf modelleri imalatçısıRaf modelleri imalatçısı, iş hayatı ya da özel hayatınız gereği istifleme ya da depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız; doğru yerdesiniz. RafGrup gerek sektör deneyimi gerekse geniş ürün yelpazesiyle her türlü raf ihtiyacınızı karşılamaktadır.

RafGrup İstanbul’da bulunan her sektörün raf ihtiyacını karşılamak için çalışmaktadır. Kaliteli hammadde ve profosyonel işçiliği bir araya getiren firmamız ar-ge çalışmalarıyla her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

İstanbul‘un raf sistemlerinde ki ihtiyacını karşılayan firmamızın sizler için ürettiği bazı raf modelleri imalatçısı hakkında ki bilgilere aşağıda yer verdik.

Kaliteli Raf Modelleri Imalatçısı Raf Grup

Depo raf modelleri kendi içerisinde; palet rafları, ağır yük paletli, drive in, sırt sırta raf sistemleri, dar koridor raf sistemleri, depo rafları, endüstriyel raf, lojistik deposu rafları olarak sekize ayrılır. Çok değişik modelleri bulunan depo raf modellerinin daha çok profesyonel olarak üretim ve satış yapan kişiler tarafından tercih edilir. Bu nedenle işin ehli olan tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Çelik Raf Modelleri

Çelik raf modelleri imalatçısı, genellikle arşiv oluşturma, gıda ve sağlık sektörüne hizmet veren kişiler tarafından tercih edilir. Çelik raf modellerinin seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus raf sistemin üretileceği çelik malzemenin paslanmaz özellikte olmasıdır. Aksi halde gıda ve sağlık sektöründe kullanılan bu raflar ciddi sorunlara sebebiyet verebilir. Firma olarak raf üretiminde kullandığımız bütün malzemelerimiz birinci sınıf olup, insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir.

Raylı Dolap Raf Modelleri

Raylı dolap raf modellerinin depolama alanlarının kısıtlı olduğu yerlerde ve depolanacak ürünlerin tozlanmaması gerekli olan durumlarda kullanılır. Depolanan ürünlerin yangın ya da sel gibi doğal afetlerden de korunmasına olanak sağlar. Ayrıca mekanizma sistemi görünmediği için estetik bir görünüme sahip olan raylı dolap modelleri mekanınıza güzel görünüm katacaktır.

Firma olarak ürettiğimiz bütün kaliteli raf modelleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız. Müşterilerimizin raf ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmek için raf modellerinin projelendirilmesinden tasarım ve montajına kadar her aşamada müşterilerimizle beraber hareket etmekteyiz. Eğer sizde kaliteli raf ve güler yüzlü hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.