Raf Modeli

raf modeliGünlük hayatımızda çokça yer verdiğimiz raflar sadece işlevsellik açısından değil görsel olarak da göze hitap eden ürünlerdir. Ayrıca mekan içerisine yerleştirilen raf modeli sistemleriyle düzenli bir alan oluşturulmuş olunur. Kullanım kolaylığı açısından raflar günlük hayatımıza hızla giriş yapmıştır ve oldukça sık tercih edilen ürünler haline gelmiştir. Genellikle geniş, uzun tahta, metal ya da ahşap levhalar olarak karşımıza çıkan bu modeller RafGrup güvencesiyle çeşitli alanlarda kullanılmak üzere satışa sunulmuştur. Raf modeli alanında İstanbul bölgesinin en önde gelen firmalarından birisi olan RafGrup ürünlerini müşterilerinin istekleri doğrultusunda farklı boyut ve ölçülerde yaparak tasarlamaktadır. Raflar ihtiyaçlara göre şekillenerek her bütçeye uygun ve istenilen tarzlarda yapılabilir.

 

Raf Modeli Kullanım Amacı

Rafların kullanım amacı genel olarak depolarda düzeni sağlamak, ürünlerin yerleştirilmesi, yüksekliği verimli bir şekilde kullanabilmek ve malı güvenliğini sağlamaktır. RafGrup ise bu noktada İstanbul ilinde yaşayan halkın isteklerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Raflar kendi içlerinde farklı kategorilere ayrılabilir ve sahip olduğu özellikler de bu doğrultuda değişiklik gösterir. Ayrıca ihtiyaçlara göre düzenlenen raf sistemlerinin üretim aşamasında kullanılan malzemeler de farklılık gösterebilmektedir. Raflar yerleştirilecekleri mekanlara göre market rafları, mağaza rafları, ayakkabı rafları, bijuteri rafları, arşiv rafları, depolama rafları, züccaciye rafları ya da duvar rafları gibi farklı çeşitlerde karşımıza çıkabilir. Bu sayede ürünleri veya eşyaları türlerine göre sınıflandırarak belirli bir düzene göre yerleştirebilirsiniz. Böylece aradığınız ürünleri rahatlıkla bulursunuz.

RafGrup ile hep kazan…

Raflar dağınıklığı ortadan kaldırarak belirli sıraya göre yerleştirir ve bu da kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. RafGrup tarafından üretilen kaliteli duvar rafları yer kolaylığı açısından avantajlı olduğu için en sık tercih edilen ürünlerden birisidir. Yer tasarrufu olması açısından duvar rafları tercih edilebildiği gibi müşterinin isteğine göre özel ölçü ve tasarımlarda imal edilen raf modeli de oldukça popülerdir. Her bütçeye uygun olan duvar rafları market ya da iş yerlerine yaptırılabildikleri gibi ev içinde dekoratif amaçla da kullanılabilmektedir. İstanbul’da çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır ve insanların gözüne daha çok hitap edebilmek amacıyla farklı desenlerde, renkli ya da geometrik şekilli raf modeli tasarımları da yaptırılabilmektedir. Bu ürünlerle klasik bir havası olan mekanlar daha modern ve göz alıcı bir hale gelmektedir.