Raf Ayağı

raf ayağıRaf ayağı modellerinde raf sektöründe başarılara ulaşmış RafGrup firması 2011 yılında İstanbul‘da raf sistemi üretimine başladığı günden bu yana en iyilerin tercihi olmuştur. Raf sistemlerinde, kaliteye ve estetiğe önem veren bütün firmaların tercihi olmaktan dolayı haklı bir gurur yaşamaktayız.

Firma olarak bizden istenilen her raf sistemi için büyük bir titizlikle ve itinayla çalışmaktayız. Raf üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve estetikliği bizim için son derece önemlidir. İstanbul‘da olan firmamız raf sistemleriyle ilgili bütün yenilikleri ve son teknolojileri takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için özveriyle çalışmaktadır.

RafGrup firmamızda çalışan bütün personellerimiz yaptığı işin bilincinde olarak; % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.  Firmamızda çalışan mimarlarımız ve mühendislerimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir.

RafGrup olarak müşterilerimizin satış öncesi, satış sonrası ve proje aşamasında daima yanındayız. Sattığımız her ürünün yedek parça tedariki hususunda daima destekçiyiz. Firmamızdan sadece raf  sistemleri değil rafların kurulumu için gerekli olan; raf ayağı, civata, somun gibi  yedek parçaları da temin edebilirsiniz.

İyi Bir Raf Ayağı Nasıl Olmalı?

Raf ayağı için aranan en önemli özellik; kalite olmalıdır. Ayağın üretildiği malzeme metal ise; paslanmaz özellikte olmalı, ahşap ya da plastik ise; kaliteli bir ham maddeden üretilmiş olmalıdır.
Raf ayağı temizliği kolay ve leke tutmayan özellikte olmalıdır. Herhangi bir kimyasala gerek duymadan temizlenebilmelidir.
Raf ayağı estetik bir görünüme sahip olmalıdır. Kurulacağı mekanın dekorasyonuna uyum sağlayacak özellikte olmalıdır.
Bütün bu özelliklerin yanı sıra tabi ki de üzerinde taşıyacağı rafı kaldırabilecek şekilde duvara monte edilmelidir.

RafGrup firması olarak müşterilerimizin her türlü isteğini karşılayabilmek için raf sistemleriyle ilgili bütün ürünleri; İstanbul‘daki fabrikamızda son teknolojiyle üretilen cihazlarda deneyimli personellerimiz tarafından üretmekteyiz. Ürünlerimizi üretirken ham madde seçiminden montajına kadar her aşama da ürünlerimizi çeşitli testlere tabi tutmaktayız. Bütün bu testlerin yapılma amacı; ürettiğimiz raf sistemlerinin markamıza yakışması ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi içindir. Raf sistemlerimizde kullanılan ham maddelerin tamamı insan sağlığına zara vermeyen özelliktedir.