Portatif Raf

Portatif raf, Türkiye’nin raf sistemi ihtiyacına yenilikçi çözümler sunan RafGrup firmamız; İstanbul‘daki fabrikasında ürettiği raf sistemleriyle her sektörde ki raf ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

portatif rafFirmamızın İstanbul‘daki üretim tesislerinde müşterilerine en iyi raf çözümlerini sunmak için tecrübeli personelleri ve son teknoloji cihazlarıyla çalışmaktadır. Raf sistemlerinde birinci sınıf ham madde kullanan firmamız, rafları üretirken insan sağlığına Zaralı hiçbir ürün kullanmaz. RafGrup firması olarak, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla otel restaurant, iş yeri ve evlerinizde ki her türlü raf ihtiyacınızı karşılamaktayız.

RafGrup olarak sadece büyük ve sabit raflar değil portatif raflarımızlada sizlere hizmet vermekteyiz.

Portatif Raf Özellikleri

Portatif raf, malzeme olarak kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Ürün eğer metalden yapılmışsa paslanmaz özellikte olmalıdır. Ahşap ya da plastikten yapılmışsa da yine kalite bir malzemeden üretilmiş olmalıdır ki uzun yıllar kullanılabilmelidir.

Portatif raflar, kolay temizlenebilmedir. Leke tutmamalıdır.

Bütün bu özelliklere ek olarak portatif raf isminin hakkını vermeli kolay sökülüp takılabilecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. İstediğiniz zaman söküp farklı alanlara kolayca kurabilmelisiniz.

Bu özelliklere sahip raf sistemine sahip olabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizin ihtiyacınıza uygun portatif rafları birlikte projelendirip hayata geçirebilirsiniz.

Portatif Raf Kullanım Alanları Nelerdir?

Portatif raf sistemleri, çok kolay bir şekilde kurulup istenmesi halinde yine çok kolay bir şekilde sökülür. Rafları tutturmak için kullanılan civatalar ve somunlar sayesinde raf profilleri birbirine sımsıkı  tutunur, sallanma ve kayma olmaz. Yani raf sisteminin portatif olarak tasarlanmış olması sizin raf sisteminden alacağınız verimi hiçbir şekilde etkilemez. Bu nedenle portatif rafları depolamaya ve istiflemeye ihtiyaç duyduğunuz her alanda tercih edebilirsiniz.

Portatif rafları, seçerken dikkat etmeniz gereken önemli bir husus rafı kullanım amacınızın iyi belirlenmiş olmasıdır. Portatif raf sistemi, kullanım amacınıza uygun malzemeden üretilmiş olmalıdır. Örneğin; hamam, soğuk hava deposu ya da banyo gibi yerlerde kullanacaksanız paslanma ve küflenmeye karşı dayanıklı bir ürün seçmelisiniz. Ayrıca depolayacağınız ürünün boyutlarına göre raf ölçünüzü ayarlarsanız hem yerden hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Firmamız ile irtibata geçmeniz halinde sizler için en uygun raf modellerini tasarlayıp montajını yapmaktayız.