Paslanmaz Raf

Paslanmaz RafDepolama sistemi seçerken ürünlerin zarar görmeden uzun süreler sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesinin yanında raf sistemlerininde uzun ömürlü olmasına dikkat edilmesi çok önemlidir. Raf Grup‘u tercih ederek doğru bir raf sistemi seçimi firmanız adına ekstra bir maliyet ortaya çıkarmayacak ve sağlıklı çalışan bir depolama sistemine sahip olmanızı sağlayacaktır.  Uzun ömürlü raf sistemleri için en ideal raf sistemi paslanmaz raf sistemleridir. Paslanmaz raf sistemleri çelik ve paslanmaz galvaniz sacdan üretilen raf sistemleridir.

Paslanmaz rafların uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve ürünleri sağlıklı bir şekilde muhafaza etmesi ile tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.  RafGrup olarak tüm raf sistemlerinde olduğu gibi paslanmaz rafların modellerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.  Tüm sektörler için ürettiğimiz raf sistemleri için  paslanmaz rafları üreterek  farklı yüklere sahip ürünlerin uzun ömürlü olması ve sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlıyoruz.

 

Paslanmaz Raf Sistemleri

Depolama sistemi seçiminde  ekonomik tercihler yapmak ve tasarruf imkanı sağlamak adına paslanmaz raf sistemleri tercih etmek en  ideal tercih olacaktır. Paslanmaz galvaniz sacdan yapılan raf sistemleri paslanmadığı gibi çürüme ve krozyona karşı da dayanıklılık sağlar. Bu özelliği ile uzun ömürlü olan raf sistemleri firmanız için ekstra bir maliyet oluşturmaz.  Dilediğiniz renklerde ve tonlarda üretilebilen paslanmaz raflar her alanda rahatlıkla kurulabilen, montajı ve demontajı çok kolay olan ve uzun ömürlü olması nedeni ile özellikle sanayi sektöründe çok tercih edilen bir raf sistemi olmuştur.

RafGrup olarak paslanmaz rafları  siz müşterilerimizin istediği ölçülerde ve istediğiniz taşıyıcı özelliklere sahip raf sistemleri olarak üretilebilir. İhtiyaç duyduğunuz  alanın ölçülerine göre yatay veya dikey depolama sistemi olacak şekilde paslanmaz rafların tasarımı yaparak sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.