Paslanmaz Raf Modelleri

Paslanmaz raf modelleri, çelikten oluşmuş olan oldukça dayanıklı bir raf modelleri olarak karşımıza çıkar. Paslanmaz rafın yapısında bulunan çelik dayanıklı bir yapıya sahip olması ve bunun yanı sıra kullanılan desenler ve renkler ile süslenerek imal edilen bu paslanmaz raflar günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Yeni yeni çoğalan yük sorunu çok fazla olan işletmeler de bu raf sistemleri adeta kurtarıcı rolünü üstelemektedir. Çelikte bulunan paslanmazlık özelliğinden oluşturulan özel olarak hazırlanmış bu raf sistemleri karbon ve krom ilave edilmesi ile paslanmazlık özelliğine sahip olur. Raf sistemleri arasında en kolay kuruluma sahip sistem budur, paslanmaz raf modelleri  oksitlenmeye karşı oldukça dayanıklı olup herhangi bir olumsuzluk durumunda garanti altına alınmaktadır. RafGrup tarafından hazırlanan raf sistemleri en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek teker teker özenle hazırlanmaktadır.

Paslanmaz Raf Modelleri
Paslanmaz Raf

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörde bulunan uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte en iyisini yapmış durumdayız. Firmamız tarafından üretilmekte olan paslanmaz raf modelleri sayesinde oldukça dayanıklı raflar üreterek eczaneler ya da sağlık kuruluşları, hastaneler gibi her türlü kuruluşlarda bu raf sistemleri oldukça tercih edilir. Paslanmaz çelik raflar günümüzde en çok hastanelerde kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise bu gibi yerlerde hijyen ve temizlik oldukça önemli olmaktadır, paslanmaz raf modellerinin montajı ve kuruluşu oldukça kolaydır, kullanılanlara sorun çıkarmayarak tam tersine çeşitli konularda tasarruf imkânı sunmaktadır.

Günümüzde genel olarak İstanbul‘da artan sanayi gibi etkenlerden dolayı bu raf modeline ilgi büyüktür.Tercih edilebilmesinin ana nedenleri arasında bu raf sisteminin pratik ve kolay bir yapıya sahip olması da oldukça etki etmektedir.

Paslanmaz Raf Modelleri’nin Yararları Var mıdır?

Paslanmaz raf modelleri günümüzde düzenleme konusunda en çok tercih edilen raflar arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Pratik kullanımı sayesinde alandan tasarruf sağlar ve bunu yanında yüksek bir kapasite imkânı sunar.

Çelik raflar oldukça hijyeniktir, yüklerin düzenlenmesi ve sergilenmesinde de oldukça karlı raflardır. Mağaza, dükkanlar lokantalar, hastaneler ya da bu tarz yerlerde tercih edilen raf modelleri bu tür  rutubet, nem gibi olaylar yaratmaz.