Paslanmaz Raf Çeşitleri

Paslanmaz Raf Çeşitleri
Paslanmaz Raf

Raf sistemleri, kullanılacak alana göre farklı ana malzemelerden imal edilebilmektedir. Ana malzemeye göre; rafın mukavemeti (dayanıklılık gücü), genel kullanım ömrü, montaj kolaylığı, ideal kullanım şartları gibi ayrıntılar da değişkenlik göstermektedir. Eğer talep edeceğiniz raf sisteminin ana malzemesini olarak “paslanmaz” olarak tercih ederseniz, pek çok açıdan avantajlı bir tercih yapmış olacağınızı söylemek mümkün. Bir çok farklı sektörel alanda ihtiyaç duyulabilen paslanmaz raf çeşitleri için en uygun fiyat teklifini sunan imalatçı şirketiz. Sizlere sadece uygun fiyat teklifi sunmakla kalmıyoruz aynı zamanda yüksek kalite alaşım ile malzeme kalitesini ön planda tutuyoruz. Bu sayede uzun vadede memnuniyet garantisi veriyoruz.

İstanbul‘da bulunan faaliyet alanınız için özel proje çözümü, hızlı ve kusursuz bir şekilde teslimat için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Paslanmaz Raf Çeşitleri Özellikleri Nedir?

Paslanmaz raf çeşitleri; demir ve krom malzeme alaşımından elde edilen “paslanmaz” nitelikteki çeliğin ana malzeme olarak kullanımı ile imal edilir.

Ana malzemenin “paslanmaz” nitelikte olması, beraberinde bir çok avantaju getirmektedir;

  • Uzun yıllar boyunca formunu koruması (genel dayanıklılık ömrü)
  • İmalat aşamasında raf sisteminin özelleştirilebiliyor olması (özel çözümler üretebilmemizi sağlıyor)
  • Sabit ya da değişken ortam koşullarında deformasyona uğramadan dayanabilmesi
  • Ağır yüklerin depolanabilmesi için ideal olabilmesi (yüksek mukavemet özelliği)
  • Farklı yükseklik ve genişlikler ile imal edilebilmesinin mümkün olması (yük odaklı özel çözümün sunulabilmesini sağlar)

Bu avantajların bir kısmıdır.

Uzman ekibimiz projelendirme aşamasında müşterilerimizin beklentilerini dikkate almaktadır. Bu sayede imalat aşaması tam olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ilerletilmektedir. RafGrup olarak memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Paslanmaz Raf Çeşitleri İmalatı ve Fiyatları

Günümüzde paslanmaz raf çeşitleri imalatı gerçekleştiren bir çok firma var. Bu firmalar arasında bizi tercih edilebilir kılan en önemli bir diğer ayrıntı ise oldukça makul seviyede projelerinize hayat veriyor ve imalat gerçekleştiriyor olmamızdır.

Yeni projeler için hazırız ve müşterilerimizin fiyat teklifi alabilmeleri için gün içerisinde herhangi bir saatte iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Deneyimli personellerimiz imalat sürecine dair her konuda sizlere ayrıntılı bilgi aktarımında bulunmaya hazıdır. Bununla birlikte hedeflediğiniz proje kapsamında olabilecek en makul fiyat teklifini sunmaya da hazırdır.

Yorumlar kapalı.