Palet Rafı Imalatı

Palet rafı imalatı, paletli taşımacılık, özellikle de geniş depo alanlarında tercih edilen popüler bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde zamandan, enerjiden ve maliyetten ciddi oranda tasarruf sağlanması mümkün oluyor. Üstelik bu türden bir yöntem, ilgili depo alanlarında malların belirli niteliklerine göre düzenlenmesini ve kontrol edilebilmesini de kolaylaştırıyor.

Palet Rafı ImalatıPaletli taşımacılığı kolay kılan en önemli alt yapı ise palet rafı imalatı olarak ifade ettiğimiz raf modelidir. Bu raf modelinin temel yapısı, tam olarak paletli sisteme uygundur. Bu sayede paletli taşınan yükün rafa yerleşimi ve aynı zamanda raftan boşaltılması da güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

İstanbul‘da bulunan faaliyet alanınızda sizler de paletli taşımacılığı tercih ediyor ve bu alanınızda paletli taşınan hafif, orta ya da ağır yüklerinizin kolayca depolanabilmesini amaçlıyorsanız, bu durumda şirketimiz RafGrup ile iletişime geçerek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

RafGrup Sizlere Ne Tür Palet Rafı Imalatı Çözümleri Sunuyor?

Palet rafı imalatı esasında çok genel bir tabirdir. Çünkü bu raf sisteminin kullanışlığı ve özellikleri bakımından işletme faaliyet alanı doğrultusunda ciddi farklılıkları olabildiğini söylemeliyiz. Dolayısıyla da bu aşamada ilgili işletme modelinin faaliyet alanını dikkate almak gerekiyor. Bu sayede en iyi çözüm sunulmuş olacaktır.

Bu doğrultuda;

  • Faaliyet alanının ne tür bir sektör dahilinde olduğu
  • Alanda hangi türden malların istifleneceği
  • İstiflenecek olan mallar ile ilgili ne tür depo işlemleri (sayım, güvenlik kontrol gibi) yapılacağı
  • Müşterimizin özel talepleri olup, olmadığı
  • Faaliyet alanının genişliği, bu alan için istenilen palet rafı imalatı genişliği ve bu alan için ideal olan genişlik

Gibi kriterleri dikkate alarak “standart” ya da “özel” nitelikte bir çözüm sunmaktayız.

Raf Firmaları Raf İmalatı Fiyatları

Deneyimli ekibimiz her türlü alan için uygun nitelikte palet rafı imalatı çözümü sunmak konusunda oldukça başarılı olup, sizlere kusursuz bir işçilik-montaj anlayışı ile de sisteminizin kısa bir zaman zarfı içerisinde tamamlanacağını garanti ediyoruz. Tüm bu sürecin sizlere ne kadara mal olacağını hesaplamamız için ise bizlerle iletişime geçmeniz gerekir. Bu sayede vereceğiniz ön bilgiler ile ya da talep edeceğiniz ücretsiz ön analiz hizmeti ile elde edeceğimiz bilgiler doğrultusunda sizler için en iyi fiyat teklifini sunabileceğiz.