Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Metal Raf Sistemleri

Çeşitli alanlarda tercih edilen metal raf sistemleri sizlerin depolarınızda ki çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Hemen hemen her alanda tercih edilen bu sistem son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Ürünlerin kullanım alanları son derece çeşitlidir. Bunun sebebi ürünlerin uzun vadede dayanıklı olması ve çeşitli alanlarda uygun bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Bu noktada firmamız, en kaliteli ürünleri üreterek müşterilerinin en sağlam ürünlere ulaşması konusunda onlara yardımcı olmaktadır. 

Teknik Detaylar

Raf delikleri, metalin uzunluğuna ve kalınlığına göre değişmektedir. Aynı değişime, ürünlerin kullanılacağı alan, taşıyacağı yük ve profilin uzunluğu da etki etmektedir. Standart ürünlerin delikleri 26, 31, 43, 75, 93, ve 60 santimetre gibi farklı ölçülerde üretilmektedir. Metal raf sistemlerinin uzunluklarında kullanılan profillerin ölçüsü ise, 200, 250 ve 300 santimetre gibi ölçülerde tasarlanmaktadır. Raf tablaları istenilen uzunluk ve yükseklikte montaj edilebilir. Aynı zamanda ürünler arasındaki mesafe de istenilen aralıklarda ayarlanabilir.
Zemine temas eden profil ayaklara plastik taban uygulaması yapılır. Plastikler metal modüllerin hareketi sırasında, zeminin çizilmesini de engeller.

RAFGRUP

Scroll to Top