Metal Raf Sistemi

Metal Raf SistemiAna malzemesi “demir” olan metal raf sistemi oldukça dayanıklı olduğu için bir çok alanda tercih edilmektedir. Özellikle de yüksek ağırlıktaki yüklerin depolanması gerektiğinde, bu raf modelleri son derece ideal bir seçim olmaktadır. Öte yandan müşterilerimiz genellikle mağaza içi alanlarda ahşap malzemeden imal edilen raf modellerini tercih etseler de, bu modellerimizde bile eser miktarda metal bulunmaktadır. Çünkü bu malzeme, raf sisteminin pek çok açıdan güçlü olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla ana malzemesi ahşap olan bir raf sisteminin duvara monte edilmesi ya da geniş çaplı bir proje kapsamında birbirlerine entegre olması amaçlandığında, bağlantı ekipmanları da “metal” olarak tercih edilir. Bu da, uzun vadede müşterilerimizin memnun kalacağı bir sistemin ortaya çıkarılmasını sağlar.

Metal Raf Sistemi Kullanım Alanları

Bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren bir çok farklı işletme biriminde metal raf sistemi görebilmemiz mümkündür. Öyle ki kurumsal bir binanın arşiv odasında, arşivlenen dosyaların saklanması için tercih edilen raf sisteminden Otomotiv sektöründe araba motoru ve diğer aksesuarlarının depolanmasına yönelik işlemlerin gerçekleştirildiği faaliyet alanlarında da yine farklı türden metal malzemeden geliştirilmiş raf sistemleri görebiliyoruz.

Bu denli farklı ortamda denk gelebildiğimiz metal raf sistemleri esasında oldukça dayanıklı olduğunu kanıtlamaktadır. İhtiyaç duyulan alan doğrultusunda özelleştirilebilir yapısı olması ile birlikte; hafif, orta ve ağır nitelikteki bir çok malın da depolanabilmesi için ideal bir raf sistemi olma özelliğini taşır.

Metal Raf İmalatı

RafGrup olarak öncelikli hedefimiz, siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine odaklanmaktır. Çünkü yazımızın başında da belirttiğimiz gibi metal raf sistemi bir çok farklı alanda talep edilebilmektedir ve bizim işimiz de, talep edilen alan ve aynı zamanda müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyi metal raf sistemi özümünü sunabilmektir.

Firmamız sizlere aynı zamanda İstanbul genelinde pek çok imalatçının sunamayacağı kadar uygun fiyatları sunmaktadır. Burada malzeme kalitesinden asla ödün vermiyor olduğumuzu da belirtmek isteriz. Nitekim RafGrup olarak şimdiye kadar tamamladığımız tüm projelerimizde uzun vadede memnuniyet garantisi vermiş bulunuyoruz. Sizlere en uygun fiyat teklifimizi sunabilmemiz için lütfen iletişime geçerek tarafımıza ön bilgi aktarımında bulunmanız gerekmektedir.

Yorumlar kapalı.