Metal Raf Modelleri

Metal Raf ModelleriAğır yüklerin tanımı sektöre göre değişebilmektedir. Bu yükler için bir nitelendirme yapmamız gerektiğinde raf sistemlerini baz alırsak “yüzlerce kilo” diyebiliriz. Çünkü raf sistemleri imalatı aşamasında test edilir ve bu test sürecinde ilgili standartlara göre yükler; hafif, orta ve ağır olarak gruplandırılırlar. Ağır grubunda yer alan yükler genellikle 100 kilo ve üzerinde olmaktadır.Ağır yüklere dayanabilen raf sistemleri bazı sektörler için önemli bir alt yapı gereksinimi niteliğindedir. Çünkü ilgili sektörlerin depolama birimleri ya da genel faaliyet alanları genellikle ağır yüklerin taşınmasını, bir arada sıralandırılmasını ya da istiflenmesini gerekli kılmaktadır. Bu aşamada en doğru yapı ise metal raf modelleri olmaktadır. Nitekim uzun vadede dayanıklılık bu sistem ile mümkün olmaktadır.

 

Metal Raf Modelleri Nedir?

İmalat aşamasında ideal oranlarda ebat ve kalınlığı belirlenmiş olan bu raf sistemlerinin daha sonrasında ağır yüklerin istiflenmesine bağlı olarak esnemesi ya da çeşitli kullanım senaryoları doğrultusunda zarar görmesi olanaksız bir durumdur. Nitekim metal malzeme sadece imalat aşamasında şekillendirilebilir haldedir. Bu bağlamda belirli bir proje için uygun standartlar baz alınarak imalatı gerçekleştirilir. Sonrasında tek yapılması gereken işlem ise montaj ve kurulum safhasıdır ki, bu aşamayı da yine firmamız bünyesinde personellerimiz titiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul‘da bulunan faaliyet alanınız için metal raf modelleri ihtiyacı duyduğunuzda, belirteceğiniz kriterler doğrultusunda imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirmeye hazırız.

Metal Raf Sistemleri Fiyatları

Metal raf modelleri imalat aşamasında bir çok esas dikkate alındığı gibi fiyatlandırma aşamasında da bir çok gider hesaba katılmaktadır. Bu aşamada müşterilerimizin bilmesi gereken ayrıntı ise uygulama alanı ne kadar geniş olursa, maliyet o kadar artacaktır. Dolayısıyla da müşterilerimizin ön fiyat bilgisi alarak, bütçe konusunda doğru bir karar vermelerini önermekteyiz. Bu bağlamda RafGrup olarak İstanbul genelinde metal raf modelleri imalatı için en makul fiyat teklifini sunmaktayız. Müşterilerimizin fiyat konusunda bilgi edinebilmeleri ancak tarafımız ile irtibata geçerek bilgi vermeleri ile mümkün olacaktır. İletişime geçildiğinde faaliyet alanına dair ön bilgi edinebilmemiz, projenin kapsamına dair ön fikir edinmemizi sağlar ki bu da ortalama maliyet hesabı için önemli verileri elde etmemiz anlamına gelir.