Metal Raf Modeli

Firmamız tarafından üretilen metal raf sistemleriçelik raf kategorisi içerisinde yer almaktadır. Bu tür raflar dayanıklılık açısından avantajlı oldukları için işyerleri tarafından yoğun şekilde tercih etmektedirler. RafGrup üretmiş olduğu rafların taşıyacağı yüklere göre tasarımını ve ürünlerin boyutlarına göre raf aralıklarını belirleyerek bu ölçülere uygun ayarlamaları yapar. Daha sonrasında da bu doğrultuda en kaliteli metal raf modeli üretimini gerçekleştirerek müşterilerinin kullanımına sunar. İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız bunun yanında kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklı renk ve modelde raf tasarımlarını düzenleyerek imalatı bu doğrultuda gerçekleştirebilmektedir.

Metal Raf modeliÜretimde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan RafGrup en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek adına yoğun bir çalışma içerisindedir. Metal raflarda genellikle koyu ve gümüş rengi gibi standart renkler tercih edilse de farklı renklerde de üretim gerçekleşmektedir. Çelik raf sistemlerinde olduğu gibi metal raf modeli imalatında da dayanıklılık ve mekana uyumlu olma kullanılabilirlik açısından önemli bir konudur. Ürünlerin yerlerine, boyutuna ve ağırlığına göre ayarlanabilen bu raflar nem ve sıcaklık gibi dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu sayede ürünler sıralı ve düzenli bir şekilde tutularak hem yer tasarrufu sağlanır hem de ürünler daha kolay bir şekilde bulunur.

Metal Raf Modeli Çeşitleri

RafGrup tarafından üretilen diğer ürünlerde olduğu gibi metal raf modeli de müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen tasarımda imal edilebilmektedir. Bu sayede kullanıcılar nereye raf yaptırmak isterse o bölgenin ölçülerinden hareket ederek akıllarındaki tasarımı anlatma fırsatı bulur ve böylece daha etkili bir alışveriş gerçekleşir. Bunun yanında İstanbul bölgesinde yaşayan işyeri sahiplerinin çoğu standart modelleri de tercih edebilmektedir.

Metal raf modeli standart renk olarak çoğunlukla gri tonları karşımıza çıksa da farklı renkler de mevcuttur. Boyutları da değişkenlik gösteren bu tür raf sistemleri ayakkabı, bijuteri, kırtasiye, market ya da manav gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Metal raf modeli tasarlanırken zeminle bitişik olacak şekilde ayarlanmamalıdır. Eğer bu şekilde imal edilirse olası su baskını ya da rutubet nedeniyle taban bölümünde aşınmalar meydana gelebilir. Bu tür önlemlerin alınması raf sistemlerinin daha kullanışlı ve uzun ömürlü olması açısından büyük önem taşır.