Metal Raf Çeşitleri

Depolama sistemleri, firmalar için paha biçilemez öneme sahiptir. Doğru bir stok alanı ürünlerinizin dış etkilere maruz kalmadan uzun yıllar saklamanızı sağlayacağı gibi müşterilerinize karşı mahcup olmamanızı da sağlayacaktır. Doğru bir depolama alanı için doğru bir raf sistemi tercih edilmesi bir şirketin geleceği açısından da çok önemlidir. Raf sistemleri içinde yer alan raflar farklı malzemelerden üretilen ve kullanılan malzemelere göre dayanım ömrü olan, ürünlere zarar verme yüzdeleri değişkenlik gösteren raflardır. Bu tür raflar içinde hem ekonomik olan hem de uzun ömrü ile tasarruf yapmanıza katkı sağlayan metal raf çeşitleri aynı zamanda ürünlerin sağlıklı bir  şekilde muhafaza edilmesini de sağlar.

Metal Raf Çeşitleri
Metal Raf

Metal raflar; galvaniz veya saf demir kullanılarak üretilen, kalınlığına göre taşıma kapasitesi değişkenlik gösteren bir raf sistemidir. Metal olması elektrostatik boyama yöntemi ile dilediğiniz renklerde üretilmesini de sağlar. Ayrıca dikme ayaklar üzerine kurulduğu için depo alanında mevcut alanın tamamına veya ölü alan olarak adlandırılan atıl alanlara da kurulum yapma imkanı sağlar.

Metal Raf Çeşitleri

RafGrup olarak bünyemizde yer alan raf sistemleri içinde kullandığımız metal raf çeşitleri ile müşterilerimize alternatif depolama alanları yaratıyor, müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerimizin sektör içinde hızlı bir şekilde ilerlemelerine katkı sunuyoruz. İhtiyaç duyacağınız tüm raf sistemlerinde olduğu gibi metal raf sistemleri için bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyaçlarınızın profesyonel bir çalışma, yenilikçi bir kadro ile karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Metal raflar; galvaniz daldırma veya galvaniz boyama şeklinde üretildiği için uzun yıllar paslanmadan size hizmet verecek özelliklere sahiptir. Galvaniz malzemenin mukavemet özellikleri ve dayanıklılığı ile standart ölçülerde bir metal raflar 65 kg yüke karşı çok uzun yıllar dayanım gösterecektir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kalınlık artırılarak taşıma kapasitesi de artırılabilir.