Market Raf Sistemleri

market raf sistemleriMarketlerde ürünlerin etkili bir şekilde sunumu önemlidir. Bunu gerçekleştirebilmek için ise uygun nitelikte market raf sistemleri gerekli olmaktadır. Özellikle gıda sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan; meyve ve sebze, unlu mamuller, çikolata gibi farklı nitelikteki ürünlerin satışını gerçekleştirmekte olan işletmeler için reyonlar ve bu reyonları oluşturan rafların uygun nitelikte olması işletmeler için önemli olmaktadır.

İstanbul‘da bir çok küçük ve büyük çaplı marketler için reyon ve raf imalatçısı olan RafGrup, bu bağlamda sizler için de en uygun fiyat teklifini sunmaya ve beklentilerinizi karşılayacak bir şekilde imalat gerçekleştirmeye hazırdır.

Nasıl Bir Market Raf Sistemleri İstiyorsunuz?

Ekibimiz, imalat aşamasında öncelikli olarak müşterimizin istek, talep ve beklentilerini dikkate almaktadır. Bu sayede uygulanacak projenin sizleri tam anlamıyla memnun etmesi amaçlanır.

Bir market alanında uygulanabilecek farklı market raf sistemleri olduğunu söylememiz mümkündür. Bunun nedeni ise ürünlerin niteliklerinin ve satış şeklinin farklılık göstermesidir. Her ürün için uygulanabilecek “standart” bir raf çözümü üretebileceğimiz gibi; meyve ve sebze, unlu mamuller gibi farklı nitelikteki ürünler için “özel” raf çözümleri sunabilmemiz de mümkündür.

Sonuç itibariyle ihtiyaç ve beklentilerinizi dikkate alıyoruz. Bu sayede alanında uzman ekibimiz sizler için en iyi raf çözümünü sunabiliyor. Üstelik İstanbul genelinde en uygun fiyat teklifi sunan imalat şirketi olarak sizleri memnun etmeye hazırız.

Market Raf Sistemleri Fiyatları Ne Kadar?

Market raf sistemleri için fiyat belirlemesi yapılırken kullanılacak ana malzeme önemlidir. Genellikle “ahşap” nitelikteki malzeme yeterli olmaktadır. Ancak sistemi oluşturan her bir ayrıntının ahşap malzemeden imal edilmesi doğru olmayacaktır. Eser miktarda metal malzeme kullanımı ile sistemin daha güçlü olması sağlanmaktadır. Metal parçalar aynı zamanda genel olarak rafların birbiri ile entegre olabilmesinde gereklidir.

Kullanılacak malzemenin niteliğine ek olarak; harcanacak zaman, işçilik giderleri ve diğer yan giderler de toplam maliyeti etkileyen unsurlar olarak ifade edilebilir. Bu bağlamda sizler için iyi bir fiyat teklifi sunmamız gerektiğinde ise önce bizlerle iletişime geçmeniz gerektiğini söylemeliyiz. Bu sayede tarafımıza ulaştıracağınız bilgiler neticesinde RafGrup market raf sistemleri imalatçısı olarak, sizlere uygun fiyat teklifimizi sunabileceğiz.

“Market Raf Sistemleri” için bir yorum

Yorumlar kapalı.