Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Lastik Rafı

Küçük ve orta boydaki lastiklerin depolanması amacıyla tercih edilen oto lastik rafı son derece ideal depolama sistemleri arasında bulunmaktadır. Elle her türlü malı istifleyerek, ortamı kendiniz, ürünleriniz ve çalışmalarınız için daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Lastik rafları tamamen müşterilerin isteğine göre ayarlanmaktadır. Düzeni sağlaması açısından da sektör içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Stoklanan bütün ürünlerin yükleme ve boşaltma işlemlerini rahatlıkla halledebilirsiniz. Boşaltma ve yükleme işlemlerini manuel olarak elinizle yapabilirsiniz. Bu sebeple de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Teknik Detaylar

Lastik rafı modüler olarak ayaklara kanca ile birleştirilen ana taşıyıcıların(travers) üzerine koyulan tablalardan oluşur. Sistemin geçmeli yapıya sahip olması sebebiyle montaj de-montaj işlemini ilave bir ekipman gerektirmeden kolaylıkla yapılmasına olanak sağlar. Ürün derinlikleri, yükseklikleri ve aralıkları üzerine koyulacak malzemenin özelliklerine göre yapılır. Ana taşıyıcılar travers olduğundan herhangi bir deformasyon söz konusu değildir. Daha fazla bilgi veya fiyat teklifi için iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

RAFGRUP

Scroll to Top