Kurumsal Firmamız Hakkında

Rafgrup kurumsal bir firma olarak; raf sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2010 yılında başlamıştır.Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle raf sistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır. Sahip olduğu modern ekipmanlar ve kendisine kattığı yeniliklerle sürekli ilerlemeyi hedeflemektedir. 2011 yılından itibaren raf sistemleri imalatına başlamıştır.

Rafgrup, bünyesi altında çalışan ve her biri uzun yıllar kendi alanında deneyim ve tecrübe kazanmış mimar,mühendisve teknikerlerden oluşmakta, araştırma geliştirme (AR-GE) bölümü ile iş hacmini genişleterek kendini yenilemekte ve daima bir adım önde olmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağladığımız iş çözümlerimiz ve uluslararası standartlara uygun çalışma prensibimiz ile sektörümüzdeki çıtayı yükseltirken gelişen iş hacmimiz müşterilerimize doğru hizmet verdiğimizi göstermektedir.

Rafgrup Depo Raf Sistemleri Kurumsal

Kurumsal Misyonumuz

Firmamız depolama alanlarında doğru tespitler yaparak depolanacak malzemeye,kullanılacak istif araçlarına ve malzemelerin sirkülasyonuna göre raf sistemi oluşturularak doğru çözümler üretmektedir.

Kurumsal Vizyonumuz

Kurumsal firmamız yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

YUKARI