Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Kumaş Rafı

Kumaş rafı geçme sistemini kullanan ve günümüzde son derece fazla tercih edilmektedir. İstenilen ölçülere göre üretilebilen kumaş raf sistemleri hayat kurtarır derece öneme sahiptir. Hafif yüklü sistem ile aynı sisteme sahip olan kumaş rafları; kumaş toplarının bulunduğu ortamda rahat, ferah ve dizaynlı durmasına yardımcı olmaktadır. Son derece avantajlı depo sistemlerinin arasında bulunan bu sistemler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Çeşitli ölçülerde müşterilerin isteğine göre üretilen ürünler istenilen ağırlığına ve genişliğe göre de ayarlanabilmektedir. Ürün tablaları isteğe göre sac ya da suntadan üretilebilmektedir. Ürünlerin taşıyabileceği ağırlık maksimum 750 kilodur. 

Teknik Detaylar

Kumaş rafı, kumaş toplarının uzun olması durumunda mukavemeti sağlamak amacıyla üçlü veya dörtlü ayak sistemi yapılır. Ürünleriniz kumaş raf sistemlerine direkt olarak koyulabilir olduğu gibi, özel olarak imal edilen metal sepetler içerisinde de bu tip ürünlerin üzerinde depolanabilir ve istiflenebilir. Bu sayede ürünler kolay bulunur ve düzenli olur.

RAFGRUP

Scroll to Top