Kumaş Rafı

Kumaş RafıKumaş Rafı sistemleri; geçme sistemi ile kurulan ve istenilen ölçülere sahip olacak şekilde dizayn edilebilen raf sistemleridir. Özellikle Raf Grup ağır yük paletli depo raf sistemleri ile aynı sisteme sahip olan ve kumaş toplarının üst süte istiflenmesini sağlayan raf sistemi olması kumaş üretimi ve stoklanması sırasında oldukça avantajlı depolama sistemi olmaktadır. Kumaş rafı sistemleri; ihtiyaçlarınız ve isteklerinizi üzerine tasarlanıp üretilebilen, farklı ölçülerde üretilebildiği için her genişlik ve her ağırlıktaki yükü kolaylıkla taşımanızı sağlar.

Raf tablaları dkp bükümlü sac veya sunta olarak da tercih edilebildiği için 750 kg kadar yükü kolaylıkla taşıyabilir. Dikme taşıyıcı ayaklarının 2.5 mm sacdan yapılmış olması da depolama sisteminin daha ağır yükleri de taşımasını sağlar. Kutu profil olarak dikme ayaklar tercih edildiğinde ise taşıyacağınız yük miktarı daha da yukarılara çıkarılabilir. Raf tablaları kolay bir şekilde takılıp çıkarılabildiği için raf sayısını ve taşıyacağınız yük miktarını kendiniz ayarlayarak ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

 Kumaş Rafı Modelleri

Kumaş üretimi ve kumaş muhafazası için diğer raf sistemleri dışında özel raf sistemleri olan kumaş raflarının kullanılması çok önemlidir. Özellikler kumaşları yırtacak veya zarar görmesini önleyecek bükümlü sac tablalar veya mdf sunta tablaların kullanılması kumaşların zarar görmesini önleyerek sağlıklı bir depolama imkanı sağlar. RafGrup bünyesinde yer alan raf sistemlerinden biri olan kumaş rafı modelleri ile kumaş sektöründe uzun ömürlü depolama alanına sahip olabilir, rakiplerinizi geride bırakarak avantaj elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza sağlıklı bir şekilde çözüm bulmak, avantaj elde ederek kusursuz bir depolama sistemine sahip olmak için tüm raf sistemleri ile ilgili olarak profesyonel hizmet alabileceğiniz RafGrup kumaş sektörü içinde özel kumaş rafları üretmektedir. Tasarımdan uygulamaya kadar farklı genişlik ve özelliklere sahip kumaş raflarının modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.