Kumaş Rafı

Kumaş rafı geçme sistemini kullanan ve günümüzde son derece fazla tercih edilmektedir. İstenilen ölçülere göre üretilebilen bu ürünler hayat kurtarır derece öneme sahiptir. Ağır yüklü ürünler ile aynı sisteme sahip olan bu ürünler; kumaş toplarının bulunduğu ortamda rahat, ferah ve dizaynlı durmasına yardımcı olmaktadır. Son derece avantajlı depo sistemlerinin arasında bulunan bu ürünler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Çeşitli ölçülerde müşterilerin isteğine göre üretilen kumaş rafı istenilen ağırlığına ve genişliğe göre de ayarlanabilmektedir.

Kumaş rafı tablaları isteğe göre sac ya da suntadan üretilebilmektedir. Ürünlerin taşıyabileceği ağırlık maksimum 750 kilodur. Kolaylık taşıyabileceği bu ağırlıklarda ürünler asla esneme yapmaz. Dikme ayakları genel olarak 2.5 mm ölçüsünde üretilmektedir. Ürünün taşıyacağı yükün ağırlığı artarsa, ayakların ölçüleri de artmaktadır. Kolay bir şekilde takıp çıkartılan bu ürünler sayesinde kumaşlar artık daha düzgün bir şekilde duracak. Sizler de ürünlere olan ihtiyacınızı belirledikten sonra, dilediğiniz ölçülerde kumaş rafı ürünlerinden ürettirebilirsiniz.

Firmamızın Kumaş Rafı Ürünleri

Kumaş muhafazası ve kumaş üretimi için son derece önemli ürünlerden olan kumaş rafı, işlerinizi hafifletecek. Özellikle yırtılma riski olan kumaşların zarar görmesini engelleyecek olan bu ürünler için ağırlıklı olarak mdf sunta ya da sac tablalar kullanılmaktadır. Bu ürünler, kumaşlarınıza dışarıdan gelebilecek bütün zararları önleyecektir. Sağlıklı bir depolama alanı sunan bu ürünleri firmamızdan tercih edebilirsiniz. Kumaş sektöründe son derece uzun ömürleri olan kumaş rafı ile sadece depolarınız düzenli durmayacak, aynı zamanda ürünlere zarar gelmesini ve aradığınız ürünleri kolay bir şekilde bulabilmenize de yardımcı olacak. Rakiplerinizi bu noktada geri planda bırakarak, ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde halledebilirsiniz. Kusursuz bir depolama istemi için aradığınız en doğru ürünlerin başında bu ürünler gelmektedir.

Kumaş Rafı Çeşitleri

Firmamız bu noktada en kaliteli kumaş rafı modellerini üreterek, ihtiyaçlarınızı profesyonel anlamda karşılamaktadır. Bu noktada alabileceğiniz en profesyonel hizmet firmamızdır. Bütün kumaş ürünlerinizin güvenle saklanması, korunması amacıyla bu sistem modellerini tercih etmelisiniz.

Bu sayede bütün ürünleriniz düzen içerisinde olacak ve aradıklarınızı kolay bir şekilde bulabileceksiniz. İstifleme aracındaki çatal ağızlarını değiştirerek, insan gücünün kaldırmayacağı kumaş toplarını bu araçlar sayesinde kaldırarak, kumaş rafı üzerine yerleştirebilirsiniz. Özellikle tekstil ve konfeksiyon alanlarında tercih edilen bu ürünler tamamen alanda çalışanlara ve işletmelere kolaylık sağlamaktadır. Firmamız garantisi altında üretilen bu sistemler sayesinde ürünlerinizi pratik bir şekilde depolayabilir ve istifleyebilirsiniz.

Kumaş Rafı Hakkında

Kumaş rafı sayesinde, kumaşlarınızı manuel olarak istifleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin depolanması için istif araçlarını da tercih edebilirsiniz. Kumaş toplarınız uzun ise, bu duruma uygun olarak üçlü veya da dörtlü olarak ayak sistemi tercih edilebilir. Kumaşlar ürünlere direkt olarak koyulabilir. Ancak isteğiniz doğrultusunda, özel olarak imal edilen sepetler yardımıyla da ürünler üzerine yerleştirilebilirsiniz.

Kumaş Rafı Özellikleri

Kumaş rafı çeşitli özellikleri içerisinde barındıran, kullanan kişiye son derece avantaj sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler kumaş toplarının pratik bir şekilde depolanmasına yardımcı olur. Bu sistemler son derece ideal bir üründür. Ana taşıyıcıların üzerine koyulan tablalardan oluşmaktadır. Belirtilen tablalar sadece ahşaptan değil, aynı zamanda metalden de oluşabilir. Sistem geçmeli bir yapıdadır.

Portatif olması sebebiyle de dilediğiniz montaj işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Montaj işleminin dışında demontaj işlemleri de rahatlıkla yapılabilir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için ekipmanlara ihtiyacınız yoktur. Portatif özelliği sayesinde ürün aralıklarını dilediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz gibi, ürünlere dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Bu da sizlere zamandan tasarruf sağlayacaktır.

Kumaş Rafı Teknik Bilgiler

Bu modellerde, kumaş toplarının uzun olması durumunda mukavemeti sağlamak amacıyla üçlü veya dörtlü ayak sistemi yapılır. Kumaş rafı ürünlerine direkt olarak koyulabilir olduğu gibi, özel olarak imal edilen metal sepetler içerisinde de bu tip ürünlerin üzerinde depolanabilir ve istiflenebilir. Bu sayede ürünler kolay bulunur ve düzenli olur.

YUKARI