Kullanışlı Palet Rafları

RafGrup firması uzun yıllardır vermekte olduğu raf sektöründe birden fazla başarılı raf sistemi ortaya sunmuştur. Günümüzde en çok tercih edilen raflardan biri olan kullanışlı palet rafları oldukça kullanışlı bir raf sistemidir. Bu raf sisteminde yer almakta olan paletler sayesinde yükler çok kolay bir şekilde istiflenir yani düzenlenir. Kullanışlı Palet rafları genel olarak depolar da tercih edilmektedir. Palet yardımıyla yükler araçlara taşınır kullanılmakta olan bu palet rafların genel olarak yapı malzemesi ağaçlardır.

Kullanışlı Palet Rafları
Palet Rafları

RafGrup tarafından özel olarak imal edilen bu raflar ağaçlar dışında birden çok plastikten de üretilebilmektedir bunun ana nedeni ise bu palet raflar yapılırken çevreyi korumaktır.Özellikle İstanbul‘da yoğun İlgiye sahip olan palet raflar çok kolay bir kullanıma sahip olup az alan kapladığı için bütün iş yerlerinde favori ürünler arasında yer alır. Palet raflar oldukça hafif olup geri dönüşüme uğrar özelliği de bulunmaktadır.Tasarruf amacıyla kullanmak isteyenler için adeta ilk seçenek olan bu palet raflar forklift araçları ile kolay bir şekilde taşınmaya uygundur.Yük yüklemek ya da boşaltma gibi konularda oldukça kullanışlı olan bu raf sistemleri en pratik raflar arasında yer alır.

Kullanışlı palet rafları modellerine göre ölçüler genel olarak standarttır fakat müşterilerin özel siparişlerini uygun bir şekilde RafGrup tarafından kaliteli bir boyutta yeni palet raflar imal edilebilmektedir bütün ihtiyaçları karşılayan bu raf modeli firmamız tarafından müşterilere en iyi şekilde sunulmaktadır.

Kullanışlı Palet Rafları Avantajları

Kullanışlı palet rafları için ekipman gerekmez. Bunun yanında palet rafların depolama özelliği de oldukça yüksektir palet raflarda uygulanmakta olan paletler sayesinde yükleme çok kolay ve sık bir şekilde yapılabilmektedir. Bu yöntemle uygulanan boş alana istenilen derinlik ayarlanır ve bu yöntem uygulanır bunun adı zemine istiflemektir.

Kullanışlı palet rafları paralel rafların avantajlarından devam edilecek olursa birden çok avantajı vardır demiştik bunlardan biriside düşük yatırım olmasıdır. Paralel raflar sayesinde bütün ürünlere çok kolay bir şekilde erişim olanağı bulunur. Günümüzde özellikle kullanılmakta olan palet raflar çok yaygın bir şekilde kullanıma sahip olmuştur. RafGrup tarafından üretilmekte olan bu raf özellikle en çok kullanılan raflardır desek yalan olmaz.

“Kullanışlı Palet Rafları” için bir yorum

Yorumlar kapalı.