depo rafıDepo rafı günümüzde tüm sektörlerde tercih edilmekte olan büyük bir ihtiyaç haline gelmiş raf sistemleridir. Depo rafları arasında en çok tercih edilmekte olan konu çelik depo raflarıdır. Raf Grup tarafından özel olarak hazırlanmakta olan bu sistemler ile genelde arşivleme, depolama veya bu gibi yerlerde oldukça çok tercih edilmektedir.

Bu çelik raf sistemleri günümüzde çok sık talep edilen sistemdir. Çelik depo rafları sayesinde kullanıldığı alanlarda tasarruf imkânı sunar. Çelik raf modelleri yedek parça ve benzeri sektörlerde oldukça aktif bir sektördür.

Raf Grup raf sistemleri sayesinde özenle hazırlanmakta olan depo rafı düzenli bir istifleme kontrol etme özelliği sunar. Bizim için oldukça önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşteri sağlığını göz önünde bulundurarak bu doğrultular düzeyinde sağlıklı bir çelik raf sistemi üretilmektedir.

Depo Rafı Sistemlerinde Montaj

Raf grup sistemleri dahilinde montaj yapımında cıvatalar kullanılmaktadır. Cıvata dışında başka aletler tercih edilmemektedir. Raf sistemine dahil olarak sökme ve demontaj işlemleri de tercih edilebilmektedir. Depo rafı modellerinde kurulumu oldukça basittir. Kolay ve pratik olarak görülen bu raf sistemlerine talep oldukça artmış durumdadır.

Özellikle İstanbul gibi şehirlerde bulunmak da olan sanayi ve sanayi şehirlerine talep oldukça bulunmaktadır.  Raf grup sistemleri tüm raf işlerine oldukça önem vermekte olup ağır, hafif veya orta her türlü yüklerin ihtiyacını karşılamaktadır. Depo ve raf sistemleri tarafından oldukça talep edilen bu rafa sahip olmak ise oldukça kolaydır

Depo Rafı Modellerinin Kullanım Alanları

Depo raf sistemleri günümüzde birçok iş yerlerinde tercih edilir. Eczane depoları, sanayi ya da fabrika tarzı her yerde depo alanlarında tercih edilir.    Birçok yerde kurtarıcı olan bu raf sistemlerine iyi ve kaliteli bir şekilde sahip olmak için Raf grup firmasında bulunan modellerimize bakabilir hatta firmamız ile iletişime geçerek sizler için en uygun depo rafını seçebilirsiniz.

Raf grup 2008 yılında beri siz müşterilerimiz için en iyi şeyleri yaptık. Bunun yanı sıra Raf grup firmasındaki raf modelleri sağlığa tamamen uygun şekilde hazırlayarak daima sizleri düşünmekteyiz .