Kaliteli Raf Çeşitleri

Ahşap ya da metal malzemeden imal edilebilen raflar için belirleme yapılırken, müşterinin ihtiyaç duyduğu alan dikkate alınır. İmalat öncesinde aynı zamanda kaliteli raf çeşitleri oluşturacak; levha, profil gibi her bir parçanın da boyut ve kalınlıkları belirlenmelidir. Tüm bu ayrıntıların belirlenme sürecinde müşterinin istek, talep ve beklentileri de göz önünde bulundurulmalıdır.

kaliteli raf çeşitleri

Özellikle de fabrika gibi imalat alanlarında ortam koşulları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durum nedeniyle ekipman malzemesinin doğru belirlenmesi gerekir.

Örneğin nem oranının zaman zaman yoğunlaştığı, ısının dengesizleştiği alanlarda düşük kalite alaşım sahip raf sistemlerinin uzun vadede dayanabilmesi zordur. Bu bakımdan imalatçının imalat aşamasında faaliyet alanının ortam koşullarını dikkate alması gerekmektedir.

Faaliyetleriniz için En Doğru Seçimi Yapmalısınız

Faaliyetlerinizin verimli bir şekilde sürdürülebilmesi, o alan için en kaliteli raf çeşitleri sağlanması ile mümkün olacaktır. Çünkü raflar önemli bir alt yapı niteliğindedir. Sizler, alt yapınızı ne kadar kaliteli ve doğru bir şekilde belirlerseniz, bu alt yapı ile ilgili işlemler (depolama, malların muhafaza edilmesi, sıralandırılması gibi) sorunsuz ve kısa bir sürede tamamlanacaktır. Öte yandan yanlış, düşük kalite ve yetersiz nitelikteki kaliteli raf çeşitleri sizlere daha fazladan; zaman, iş gücü, maliyet kayıplarına sebebiyet vereceğini unutmamalısınız.

RafGrup olarak İstanbul genelinde bir çok kurumsal müşterilerimiz için kaliteli raf çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Faaliyet alanınızı dikkate alıyoruz ve bu doğrultuda faaliyetlerinizi en verimli bir şekilde sürdürebilmenizi sağlayacak rafları sizlere sağlıyoruz.

Kaliteli Raf Çeşitleri Fiyatları Ne Kadar?

Fiyat teklifi almak istediğiniz zaman, ön bilgi vermeniz gerekiyor. Bunun nedeni ise fiyatlandırma esaslarının önemli olmasıdır. Bilindiği gibi ticaret sektöründe satılan bir malın niteliği fiyatı etkiliyor olduğu gibi ilgili malın; imal edilme süreci, harcanan zaman, diğer işçilik giderleri, proje çalışması gibi bir çok aşama da fiyatı etkilemektedir. Dolayısıyla, sizler için fiyat belirlemesi yapabilmemiz ve böylelikle oldukça uygun bir fiyat teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçerek faaliyet alanınıza ve bu alanda ihtiyaç duyduğunuz kaliteli raf çeşitleri dair bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu sayede ilgili ayrıntılar doğrultusunda sizlere en iyi fiyat teklifini sunabileceğiz.