Kaliteli Palet Rafları

Kaliteli Palet RaflarıDepo alanlarında mallara en ufak bir hasar gelmeden taşınabilmesi ve depolara yerleşimi amaçlanır. Bunun için paletli sistem kullanılır. Bu sayede ağırlığı yüz kiloyu geçen yükler dahi kolaylıkla araç vasıtasıyla raflara yerleştirilebilir. Bu aşamada söz konusu depo alanındaki rafın çeşidi önemlidir. Çünkü söz konusu depo alanında malların istiflenmesi genellikle paletli taşımacılık ile yapılıyorsa bu durumda, malların yerleştirileceği rafların da kaliteli palet rafları olması gerekir.

Kaliteli Palet rafları, metal aksandan imal edilmektedir. Yüksek kalite metal kullanımı önemlidir. Çünkü ikinci el olarak tercih edilen ya da düşük alaşım kalitesindeki bir raf sisteminin uzun vadede dayanıklılık göstermesini bekleyemezsiniz.

 

Kaliteli Palet Rafları Hangi Özellikleri Sunar?

Kaliteli Palet rafları metal yapıda olduğu için kolayca depo alanının özelliklerine uygun bir şekilde imal edilebilmektedir. Müşterimizin talebi de bu aşamada önemli olmaktadır. Sıra sıra rafların birbirine entegre ya da birbirinden bağımsız bir şekilde imal edilebilmesi mümkün olduğu gibi dikey yönde rafların belirli bir mesafe aralığı baz alınarak imal edilebilmesi ve birbiri ile entegresi de önemlidir. Pek çok farklı özel çözümlerin sunulabildiği imalat aşamasında hem depo alanının nasıl kullanılacağı hem de müşterimizin talepleri dikkate alınarak, alanında uzman ekibimiz proje geliştirirler ve kısa bir sürede tamamlanan bu proje sonrasında depo alanı en verimli bir şekilde kullanılabilir hale gelir.

Kaliteli Palet Rafları Sistemleri İmalatı

İstanbul genelinde raf imalatçıları arasında rekabet söz konusudur. Bu bağlamda RafGrup olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her daim tercih edilmekteyiz. Firmamız aynı zamanda bir çok farklı küçük ya da kurumsal çapta projeler için en ideal fiyat teklifini sunuyor olması ile adından söz ettirmektedir. Çünkü şirketimiz sabit bir fiyatı baz almak yerine bir çok ayrıntıyı dikkate alarak, hem kar oranını ideal ölçüde belirliyor hem de müşterimiz için en makul teklifi sunuyor. Bu bağlamda sizler de depo ya da benzer türden faaliyet alanınız için paletli yükleriniz için en ideal ve kaliteli palet rafları sistemleri için iletişime geçebilirsiniz. Paletli yükleriniz için özel proje çözümleri üretebiliyor olduğumuz gibi, standart projeleri de uygulayabiliyoruz. Kısa sürede teslimat, uzun vadede güvenli ve verimli kullanım garantisi ile…