Kaliteli Dosya Rafı

Kaliteli Dosya RafıRafGrup, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin depolanması ve istiflenmesi gereken ürünlerine maksimum seviye de özen göstererek müşteri memnuniyetiyle çalışıyor. RafGrup sadece ticari mallar için aynı zamanda kıymetli dosyalar ve belgeler için de gereken özeni göstererek kaliteli dosya rafı ile siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

İstanbul‘da genelinde raf sistemleri denilince akla ilk gelen marka olan RafGrup müşterilerine maksimum kalitede ki ürünleri minimum fiyatlarla sunuyor.Firma sektörde ki tecrübesi ve kaliteli ürünleriyle İstanbul‘da adından sıkça söz ettiriyor. Birçok raf modellerinin yanı sıra kaliteli dosya raflarıyla da hizmet veren firmamızın kaliteli dosya rafı özellikleri aşağıda yer almaktadır.

 

Kaliteli Dosya Rafı Özellikleri

RafGrup firması olarak sizin işinize ve depolamak istediğiniz dosya miktarına en uygun dosya rafını sizinle birlikte projelendirip, sorunsuz şekilde montajını yapıyoruz.

Kaliteli dosya rafı, genellikle sağlam ve dayanıklı bir malzeme olduğu için paslanmaz çelikten yapılır. Ancak istemeni halinde farklı malzemeler kullanılarak da yapılabilir. Bunun yanı sıra dosya rafınızın rengini ve boyutlarını da istediğiniz ölçülerde yaptırmanız mümkündür. Kaliteli dosya rafı, işletmenizde bulunan dosyaların düzenli ve tertipli bir şekilde korunmasına, aradığınız herhangi bir dosyayı bulmaya, yangın ve sel gibi doğal afetlerde dosyalarınızın güvenli bölgeye çıkarılmasına olanak sağlar.

Firma olarak bütün raf sistemlerimizde olduğu gibi dosya raflarımızda da kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün raflarımız da satış öncesi ve satış sonrası  müşterilerimizin daima yanında olup sorularına sorunsuz şekilde cevap vermekteyiz. Müşterilerimize raf sistemleriyle ilgili yedek parça ve tamirat konusunda da daima destek olmaktayız. Raf sistemlerimizi üretirken kullandığımız malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zara vermemesine özen gösteririz. Raf sistemlerimizde kullandığımız boyaları özenle seçip gerekli işlemlerden geçirdikten sonra kullanıyoruz. Böylece ürettiğimiz raflarımızda boya atma gibi sorunlarla karşılaşmıyoruz.

Kaliteli malzemeden ürettiğimiz kaliteli dosya rafı modellerimizi uygun koşullarda kullanıldığı sürece uzun yıllar sizlere hizmet verip fayda sağlar.Eğer siz de raf sistemlerinizin kaliteli malzemeden yapılmış ve kusursuz işçilikle üretilmiş olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.