Kaliteli Çelik Raf Sistemleri

Kaliteli Çelik raf sistemleri en değerli raf sistemleri arasında yerini almış durumdadır. Çelik raflar genel olarak arşiv depo veya depo rafı gibi kullanılmakta olup karşımıza çıkabilmektedir.Kaliteli  çelik raf modelleri diğer raf modellerine oranla uzun ömürlü olur daha sağlam olmaktadır. Bunun dışında raflar arasında maddi bakımdan ekonomik olarak karşımıza çıkar.

Kaliteli Çelik Raf Sistemleri
Çelik Raf Sistemleri

Bunlardan dolayı da çelik raflara olan ilgi oldukça büyük olmaktadır. Kaliteli çelik raf sistemleri belirli ölçülerde üretilmekte olan bir raf modeli sistemidir fakat bazı durumlardan müşteriler firmalara özel siparişler verebilmektedir siparişler doğrultusunda farklı ölçülerde çelik raflar ile karşı karşıya kalmaktayız.

RafGrup firması olarak üretmekte olduğumuz çelik rafları genellikle vidalı bir sistemle hazırlıyoruz. Böylece bu raf sistemleri daha dayanıklı oluyor. Diğer adıyla arşiv rafı olabilmekte olan bu raflara günümüzde oldukça ilgi artmıştır. Çelik rafları taşıyacağı yük miktarı oldukça önemlidir. Çünkü buna oranla tablo miktarda ayarlanmaktadır.

Kaliteli çelik raf sistemleri genellikle gri ya da siyah renklerinde olmaktadır fakat günümüzde Gelişmekte olan teknoloji ve gelişmeler ile estetiklik da önem kazanmış olup renkli haline getirilmiştir.

Son zamanlarda dosyalama ya da arşivleme gibi bölümlerde oldukça tercih edildiği bilinmektedir.

Kaliteli Çelik Raf Modelleri

Kaliteli çelik raf denildiğinde genel olarak 2 adet raf modeli karşımıza çıkar. Bunlardan ilki ise tabii ki klasör rafları olmaktadır.  Özellikle büyük şehirlerde artan kamu kuruluşları, kütüphaneler, okullar ve benzeri arşivlerin önem arz ettiği yerlerde arşiv raf sistemleri mutlaka bulunmalıdır. Bu arşiv yani klasör rafları sayesinde çok büyük ölçüde alan tasarrufu sağlanır özellikle hastaneler de ki arşive Haneler gibi yerlerde Bunlar olmazsa olmaz durumdadır

Diğer bir modelimiz ise malzeme raflarıdır. Malzeme raflarını olan ilgi çok fazladır Bunun nedeni ise dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Günümüzde genel olarak arşivleme den sonra en çok kullanılan 2. modeldir genellikle geniş depolarda tercih edilmekte olan bu raf sistemleri raf grup tarafından itina ile hazırlanarak müşterilerine kaliteli bir şekilde sunulmakta olup müşteri memnuniyeti benimsenmektedir.

Bu rafları renklendirmek de kullanılan boyalar kullandıktan sonra raflar fırınlama tekniğiyle kurulmaktadır. Böylece müşterilerin hiçbir sana asla zarar gelmemektedir.

“Kaliteli Çelik Raf” için bir yorum

Yorumlar kapalı.