Işyeri Raf Modelleri

işyeri raf modelleriRaf Grup‘un sunduğu raf çözümlerine işyeri raf modelleri, özellikle de faaliyetlerine henüz yeni başlamış bir işyeri için bazı ekipmanlara ayrılan bütçenin doğru bir şekilde kullanımı önemli olmaktadır. Bu ekipmanların başında da raflar gelmektedir.

Söz konusu işletme modelinin dahil olduğu sektör ne olursa olsun, imalatı gerçekleştirilen ürünlerin zaman kaybı olmadan en iyi bir şekilde kategorize edilmesi, gerektiğinde sayımının gerçekleştirilmesi, saklanması, satışa hazır halde bekletilmesi gibi gereklilikler raf sistemini gerekli kılmaktadır.

İhtiyaç duyulan raflar için doğru çözümün sunulması önemlidir. Çünkü her işyeri raf modelleri aynı nitelikte yani standart değildir. Söz konusu işletmenin; sahip olduğu alan, kullanım amaçları gibi çeşitli kriterlerin dikkate alınarak en uygun niteliklere sahip raf sisteminin imal edilmesi gerekir. İstanbul‘da raf imalatı hizmeti veren RafGrup sizlere en iyi çözümü sunmaya hazırdır.

 

Işyeri Raf Modelleri İmalat Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

İşletme modelleri pek çok konuda farklılık göstermektedirler. Bu nedenden dolayı raf sistemlerine dair standartlardan bahsetmek doğru olmaz. işyeri raf modelleri imalat sürecinde öncelikli olarak “gereklilikler” dikkate alınır. Bu gereklilikler, uzman ekibimize vereceğiniz ön bilgi ile ya da faydalanabileceğiniz ücretsiz ön analiz hizmeti ile belirlenebilmektedir. Gereklilikler kapsamında; söz konusu alanın genişliği, raflarda hangi nitelikteki ürünlerin yer alacağı, rafların hangi ortam koşullarında kullanılacağı gibi bir çok kriter dikkate alınır ve bu kriterler doğrultusunda “asgari” seviyede gereklilikler belirlenir ki işlerinizin uzun vadede sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesinde bu kriterin karşılanıyor olması önemlidir.

Gerekliliklerin yanı sıra RafGrup aynı zamanda müşterilerin özel talep, isteklerini de dikkate almaktadır. Bu sayede İstanbul‘da en başarılı imalatçılar arasında adını duyurmuştur. Nitekim amaç en iyi çözümü sunabilmektir ve bu da ancak müşteri memnuniyetinin sağlanması ile mümkündür.

Işyeri Raf Modelleri Fiyatları

Müşterilerimizin merak ettiği bir diğer konu da işyeri raf modelleri fiyatları olmaktadır. Esasında fiyat belirlemesi yaparken önce gereklilikler ve sonrasında özel talepleriniz dikkate alınır. Tüm bu kriterler fiyatları etkilemektedir. Bu yüzden dolayı bu yazı içerisinde sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz olanaksızdır. Gün içerisinde dilediğiniz bir zaman diliminde uzman ekibimiz ile irtibata geçebilir ve bu sayede sizlere hem en iyi çözüm önerimizi sunmamızı hem de bu doğrultuda en iyi fiyat teklifini vermemizi sağlayabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.