Istanbul Raf

Istanbul Raf

Raf Grup‘un sizlere sağladığı raf sistemleri çözümleri ile rakiplerinizden hep bir adım önde olacak ve sektörün öncüsü olan bir firma olacak;  kusursuz işleyen ve kaliteli bir depolama sistemine sahip olacaksınız. Kusursuz işleyen bir depolama sistemi için  depo raf sistemleri seçimini profesyonel bir şekilde yapmanız ve depolama alanı olarak kullanacağınız alanı maksimum verim ile değerlendirmeniz gereklidir.  Istanbul raf sistemleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için faaliyet gösterdiğiniz sektöre ve ürün türüne göre depolama sistemi kullanmak size hem ekonomik hem de işleyiş açısından avantaj sağlayacaktır.

 Depo raf sistemleri  profesyonel bir depolama sistemine sahip olmanızı sağladığı gibi  raf sistemleri ile daha fazla ürün depolamanızı sağlar. Profesyonel bir depolama ve stok sistemi sizi sektörde öncü firma yapacağı gibi müşterilerinize karşı da  kaliteli bir hizmet vermenize yardımcı olacaktır. RafGrup  olarak tüm raf sistemlerini ihtiyaçlarınızı belirleyerek üretiyor, depolama alanlarınızı inceleyerek size en avantajlı ve maksimum verim alacağınız Istanbul raf sistemini tavsiye ediyor,  projelendirme ve uygulama hizmeti veriyoruz.

 

Istanbul Raf Çeşitleri

Depo raf sistemleri;  ürünlerinizin çok uzun süre zarar görmeden depolanmasını sağladığı gibi  düzenli işleyen ve yükleme boşaltma konusunda size ekonomik tasarruf sağlayan bir depo ve stok sistemi sunuyor. Ekonomik olarak tasarruf yapmak ve işleyiş kolaylığı sağlayarak iş gücü tasarrufu yapmanızı sağlayan Istanbul raf sistemleri   hafif yükler, orta yükler, orta ve ağır yükler için farklı kalınlıklara sahip galvaniz saç ve çelik malzemelerden yapılmaktadır.Dikme taşıyıcı ayaklar üzerine oturtulan raflar ile dilediğiniz adar ek raflar yapabiliyor olmanız ölü alan bırakmadan her alanı kontrol edebilme ve depo alanı olarak kullanabilme imkanı sağlıyor. RafGrup olarak profesyonel kadromuz ve geniş ürün yelpazemiz le sizlere kaliteli ve kusursuz hizmet sunuyoruz.