ikinci El Raf Sistemleri

ikinci el rafKurulduğu tarihten itibaren her geçen gün kendisini yenileyerek ve geliştirerek ilerleyen RafGrup,yeni bir hizmetle daha siz değerli müşterilerinin ihtiyacını karşılamaktan onur duyar. Firma olarak raf sistemleri sektörünün bir açığını daha fark ederek; bu açığı kapatmak için harekete geçtik. Yaptığımız çeşitli ar-ge çalışmaları sonucunda ikinci el raf sistemleriyle de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren sektörde emin adımlarla ilerleyerek İstanbul‘daki birçok firmanın raf sistemleri ihtiyacını karşılayan firma olmakta ve artık İstanbul‘un ikinci el rafları ihtiyacını da karşılamaya aday.

ikinci El Raf Sistemi Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

ikinci  el raf sistemlerinin en büyük avantajı tabi ki de daha uygun fiyatlı olmasıdır. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olan raf sisteminin bitmiş halini görmenizde sizin için avantajdır. Raf sisteminin malzeme kalitesini kullanılan boyanın dayanıklılığını birebir görerek karar verme imkanına sahip olursunuz.

Ayrıca bütün bu avantajlara ek olarak fazladan malzeme israfı yapmadan raf ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

ikinci El Raf Sistemini Raf Grup’tan Almanın Avantajı Nedir?

RafGrup, sıfır olarak ürettiği raf sistemlerine gösterdiği özeni, ikinci el raf sistemlerine de göstererek raf sistemlerini alacak olan müşterisine hem satış öncesinde gerekli bilgileri vererek hem de satış sonrasında montaj ve yedek parça tedariki yaparak destek vermektedir. Firma olarak sizlere sunduğumuz ikinci el raflara tamirat gerekiyorsa yapıyoruz. Ayrıca raf sistemine yedek parça ve temizlik gerekiyorsa bunları da yapıp raf sistemini daha sonra sizlerin kullanımına sunuyoruz. Eğer satın almak istediğiniz raf sisteminde sizin istediğiniz değişiklikler varsa yaparak hayalinizdeki raf sistemini elde etmeniz için destek oluyoruz. Böylece daha uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan raf sistemine kavuşabiliyorsunuz.

Eğer siz de ihtiyacınız olan raf sistemlerine daha az bütçeyle sahip olarak tasarruf etmek istiyorsanız; ikinci el raf sistemlerimizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece firmamızın sizlere sunmuş olduğu avantajlardan da yararlanabilirsiniz. İstanbul‘da bulunan üretim tesisimizde tecrübeli ustalarımız sizin için gerekli eklemeleri ve çıkarmaları yaparak raf sistemlerini size istediğiniz haliyle ulaştırabilir.