Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri

Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri

Raf Grup depo raf sistemleri imalatı sektöründe depolama sistemleri içerisinde yer alan, elle ulaşılması kolay olan her türlü ürünün ve malın istiflenerek düzenli bir şekilde depolanmasını hafif ve orta yük raf sistemleri ile sağlar. Hafif ve orta yük raf sistemleri hem ürünlerin doğru ve profesyonel bir şekilde istiflenerek düzenlenmesini sağlar hem de kullanım kolaylığı ile size iş gücü tasarrufu sağlar.

RafGrup olarak ürettiğimiz hafif ve orta yük raf sistemlerinin ile firmanızın ekonomik olarak tasarruf etmesini sağladığımız gibi ürünlerin stoklanmasını ve stok kontrolünün doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmasını da kolaylaştırıyoruz. Stok kontrolü bir firmanın müşterilerine karşı güvenini inşa eden çok önemli bir etken olduğundan doğru raf sistemlerinin ve doğru tercihler ile müşteri memnuniyetini hem ürün sağlamlığı bazında hem de stoklarınız ile sağlayarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Hafif Orta Yük Raf Sistemleri Modelleri

Hafif ve orta yük raf sistemlerinin günümüzde; e-ticaret sitelerine ait sipariş hazırlama depolarında, yapı malzemesi rafları olarak, cam rafları olarak, aksesuar teşhir rafları olarak, arşiv rafları olarak kullanılmaktadır. Özellikle arşiv rafı olarak tercihe dilen ve dosya genişliği için ideal ölçülere sahip olan hafif ve orta yük raf sistemleri ile arşivinizi korumakla kalmayacak evrak ve dosya güvenliğini de oldukça ekonomik maliyetlere sağlayacaksınız. Lojistik sektörü için biçilmiş kaftan olan hafif ve orta yük raf sistemlerinin dayanıklılığı, sağlamlığı ve ürünleri koruyan özelliklere sahip olmasının yanında istediğiniz yükseklikte kurulum yapabilme olanağı sağlaması ile de size kolaylık sağlıyor. Yüksek erişim merdiveni ile dilediğiniz yüksekliklerde ve raf aralığında kurulum yapabilme imkanı sunması ihtiyaçlarınızı tam olarak karşıladığı gibi ekonomik olarak da size tasarruf yapma imkanı sağlıyor. RafGrup olarak İstanbul‘daki imalathanemiz ile ürettiğimiz tüm depolama sistemleri ile size profesyonel hizmet sunuyoruz.