Raf Sistemi

Raf sistemi hakkındaki temel ve teknik bilgiler nelerdir? Kurulum ve montajı nasıl yapılır? Nerelerde ve nasıl kullanılmalıdır? sorularının cevabı bu yazı ve yazılarda anlatılmaktadır.

Raf Sistemi Modelleri

Depo Raf Sistemleri
Raf Sistemi Modelleri Farklı işletmelerin, kurumların iş imkanları doğrultusunda çok farklı saklama koruma gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Firmamız ile bu gereksinimleri uygun bir şekilde karşılamak için doğru raf sistemi modelleri tercihinde bulunmak gerekmektedir. İşletme ve kurumların artan ihtiyaçları ile beraber ürünlerini saklama ve koruma için artan kapasite ihtiyaçları da artmaktadır. Bu nedenle göz önünde bulundurulması gereken nokta ürünlerdir.

Çelik Raf Sistemi

Çelik Raf Sistemleri
Çelik Raf Sistemi İş yerlerinde en çok kullanılan ürünler arasında çelik raf sistemi yer almaktadır. Bu ürünlerin bu kadar yoğun kullanılmasında birçok etken vardır. Bunların başında, bu sistemlerin ürünlerinin portatif olmaları ve birbirinden farklı büyüklükteki depo alanlarına uyum sağlamaları gelmektedir. Hastanelerden devlet dairelerine kadar pek çok iş kolunda kullanımı tercih edilmektedir. Bu sistem modellerinin portatif olmaları kadar