Endüstriyel Raf Sistemleri Modelleri

Endüstriyel Raf Sistemleri Modelleri
Endüstriyel Raf Sistemleri

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanıp üretilen endüstriyel raf sistemleri modelleri; hafif  orta yük raf sistemleri, ağır yük paletli raf sistemleri, silo rafları, kollu ağır yük rafları, giydirme silo rafları gibi çeşitliliğe sahiptir. Özellikle büyük işletmelerin depolama ve stok alanlarında kullanılan endüstriyel raflar ürünlerin sağlıklı bir şekilde uzun süreler depolanmasını sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz ölçülerde ve raf genişliğinde üretilebilen, monte edilerek depo alanından maksimum verim almanızı sağlayan endüstriyel raf sistemleri modelleri ile ürünlerinizi güvenli bir şekilde muhafaza edebilir, stok kontrollerinizi doğru bir şekilde yaparak bütçenize katkı sunabilirsiniz. RafGrup olarak tüm raf sistemleri ile birlikte müşterilerimize sunduğumuz endüstriyel raflar geniş depolama alanlarından verim alabilmek ve verimli bir kontrol sağlamak adına en ideal çözüm olmaktadır.

 

Endüstriyel Raf Sistemleri Modelleri Kullanım Alanları

Kollu endüstriyel raf sistemleri modelleri ile daha fazla alanı kullanabileceğiniz bir depolama alanına sahip olmak sizleri rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek, en az zayiat ile ürün depolama işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Depolanacak ve uzun süre stokta kalacak ürün tipine göre malzeme seçimi yapılarak üretilen endüstriyel raflar ağır yükleri de çok uzun süreler yıpranmadan taşımaktadır. Metal raf sistemleri gibi elektrostatik toz boyama işlemi ile boyandıkları içinde dilediğiniz renk ve renklerde raf sistemlerine sahip olabilir, müşterilerinize depo alanını gezdirirken müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Hafif yük, orta yük ve ağır yükler için özel hesaplama yöntemlerine göre hesaplanıp mukavemet özellikleri belirlenen endüstriyel raflar aynı zamanda dilediğiniz yüksekliklere kadar monte edilebilmektedir. Bu özelliği ile tüm depo hacmini verimli bir şekilde kullanabilir, en az alandan en fazla stok alanını yaratarak ekonomik bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile endüstri sektörünün de gözde raf sistemi olan endüstriyel raflar sizler için en ideal ve en ekonomik çözüm olmaktadır.