En iyi Arşiv Sistemleri

RafGrup olarak, bize gelen her siparişte ilk günkü heyecanla ve ilk günden beri kazandığımız tecrübeyle çalışıyoruz. Aldığımız her siparişi müşterimizle empati yaparak ve istişare ederek tasarlıyor, gününde teslim etme gayreti gösteriyoruz. Bütün bu çabalarımızın ve gayretimizin mükafatı olarak sektörde emin adımlarla ilerliyoruz.

En iyi Arşiv Sistemleri

İstanbul‘da olan firmamızı her geçen gün büyütüyor sizlerden aldığımız destekle ilerliyoruz.Bütün raf sistemlerimize gösterdiğimiz özeni, disiplini ve özveriyi en iyi arşiv sistemleri‘ne de gösteriyoruz.

En iyi Arşiv Sistemleri Özellikleri

En iyi arşiv sistemleri, tasarımı yaparken siz değerli müşterilerimizin sistemi kullanırken ihtiyaç duyabileceği birçok özelliği düşünerek hareket ediyoruz. Arşivlemek istediğiniz dosyaların türlerini, arşivdeki dosyalara tekrar ihtiyaç duyma durumunuzu, arşiv sistemi için ayırdığınız odanın nem oranını, güvenli alana uzaklığını vs. düşünerek tasarlıyoruz. Bütün bunlar ve daha birçok değişkene göre tasarladığımız arşiv sistemlerimizi son teknoloji cihazlarla ve profesyonel bir ekiple kullanımınıza sunuyoruz.

RafGrup olarak ürettiğimiz bütün raf sistemlerinin sadece kullanım amacına değil estetik görünümüne ve portatif olarak kullanılabilmesine de önem veriyoruz. Raf sistemlerimizi üretirken en kaliteli malzemeleri seçiyoruz.

Arşiv Sistemlerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

En iyi arşiv sistemleri, arşivlenecek olan belgelerin hacmine, kullanım oranına ve ihtiyaç duyulacak kapasiteye göre tasarlanıp yapılmalıdır.

En iyi arşiv sistemleri için genellikle çelik raflar kullanılır. Fakat müşterilerimizin isteğine göre farklı tasarımlar da yapabiliriz. Yine arşiv sistemlerinde klasik olarak gri renk tercih edilmektedir. Fakat müşterilerimizin isteğine göre farklı renklerle tasarımlar yapmakta mümkündür. En iyi arşiv sistemleri için kullandığımız çelik malzeme paslanmaz özellikte olup nem ve rutubetten zarar görmemektedir. Bunun yanı sıra kullandığımız boyalarımızda dayanıklı olup dökülme yapmamakta, deforme olmamaktadır.

Çelik raf sistemlerinin montajı ve demontajı kolaydır. İstenmesi halinde farklı odalara kurulumu yapılabilir. Raf ölçüleri ayarlanabilir. Esnek kullanım sağlar. Darbelere karşı dayanıklı ve sağlam yapıdadır. Dosyalarınıza kolay ulaşım imkanı sağlar. Düşük maliyetlidir ve kurulduktan sonra herhangi bir masraf çıkarmaz.Bütün bu özellikleri içerisinde barındıran arşiv sistemine sahip olarak, dosyalarınızı düzenli bir şekilde depolamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve tecrübeli personellerimizle sizin için en uygun arşiv sistemleri, İstanbul‘daki merkezimizde üretiliyor ve sizin hizmetinize sunuluyor.