Dosya Dolabı

Dosya dolabı: Kullanım alanını genişleten az alanda maksimum arşivlemeye olanak sağlayan raf sistemleri ürünleridir. Açık raflama sistemlerine göre yerden % 60 tasarruf sağlar.

Dosya Dolabı Teknik Bilgiler

Dolap kenarlarına takılan kauçuk contalar sayesinde evraklar tozdan korunur. Dosya dolabının tam kapatılabilme özelliği sayesinde açık raf sistemlerine göre yangından en az zarar görür.Sistem gizli mekanizmalı ve direksiyon kutulu imal edildiğinden estetik ve şık bir görüntüye sahiptir. Dolaplar, üzerlerindeki direksiyonlar çevrilerek açılıp kapatılabildiği gibi istenildiğinde elektrikli, otomatik sistem yapılabilir.

Bu tip dosya dolabı seçeneği için, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olmadan kullanabileceğiniz gibi tasarımlarla da kendiniz karar verebilirsiniz. Ahşap ile birlikte metal ne kadar bir çok farklı dosya dolapları modelleri bulunmaktadır. Burada asıl olan şey, dosyaların çok darmadağın görülmüş olduğu ofislerde bu tarz klasör dolapları kullanımıyla bu tarz dağınıklıkların ve problemlerin önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca herhangi bir dosyanın bulunması gerçek anlamda çok önemlidir. Çünkü bazen acil durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle iş yerleri ve ofislerde acil bir durumda çok darmadağınık ve karışık olan dosyaların içerisinden bir dosyanın bulunması gerçek anlamda çok zor olabilmektedir.

Dosya dolapları denildiği zaman, sadece dosyaların içerisinde bulunduğu olacağını düşünmek gerekmektedir. Aynı zamanda evlerinizde de kitaplık ve yahut da kitap dolabı olarak da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra birçok kişiyi yatak odasında özel malzemelerin de koyarak bu şekilde muhafaza edebilmektedir. Burada asıl önemli olan şey, sizlerin evlerinizdeki veya işyerinizdeki tasarıma uygun olarak tasarlanmış olması ve evlerinizde veya iş yerlerinize yakışmasıdır. Bütçenize uygun olarak bir dolap bulmanız mümkündür. Dolaplar sayesinde çok daha şık ve çok daha güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra dosya dolaplarında son yıllarda özellikle tercih edilen farklı renk ve model seçenekleri ile gerçek anlamda bulunduğunuz ortama tarz katabilirsiniz. Bu konuda da herhangi bir sıkıntınız olmadan sizler de bu tarz işlemler yapabilirsiniz.

YUKARI
error: