Depo Rafları Ürünleri

Depo Rafları ürünleriÇeşitli ürünlerin özelliklerine göre ayrılması ve düzenli bir şekilde dizilmesi için depo rafları ürünleri tercih edilmektedir. RafGrup firması üretmiş olduğu diğer raf sistemlerinde kaliteden ödün vermediği gibi aynı hassasiyeti depo raflarının imalatında da sürdürmektedir. İstanbul bölgesinde bulunan işletmeler bu tür rafları genel olarak ağır ürünleri yerleştirmek amacıyla mekanlarına yaptırmaktadır. Bu raflar da diğerlerinde olduğu gibi ayaklardan ve traverslerden oluşmaktadır. Ayaklar yerden yüksek olacak şekilde ayarlanır ve ürünlerin imalatı bu doğrultuda gerçekleştirilir. Depo rafları ürünleri monte ve de-monte özelliğine sahip oldukları için kolaylıkla takılabilir veya parçalara ayrılabilir. Bu yönüyle birçok fabrika ya da iş yerinde bu tür raflara olan talep her geçen gün artmaktadır.

Monte ve de-monte işlemleri kolay olan ürünler kullanıcıların günlük hayatlarında aradıkları pratikliği sağlayan raf sistemleridir. Ayrıca işletme sahibi olan kişiler aldıkları ürünlerin yer tasarrufu sağlamasına özen göstermekte ve bununla birlikte bütçelerine de uygun olmasına dikkat etmektedir. İstanbul ’da çeşitli alanlara yönelik hizmet veren firmalar vardır ve özellikle üretim yapılan mekanlarda yaşanan en büyük sorunlardan birisi kullanılan alanların kısıtlı olmasıdır. RafGrup mekanlardaki küçük alanlardan daha etkin yararlanabilmek adına bu tür raf sistemlerinin üretimini yönetmeliklerde belirtilen kurallara dikkat ederek gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürünleri standart ölçü ve şekillerde yapılabileceği gibi müşterilerinin istekleri doğrultusunda farklı tasarımlara sahip şekilde de imal edebilmektedir.

 

Depo Rafları Ürünleri Nerelerde Ne için Kullanılır?

Sırt sırta raf sistemleri ya da katlı depo raf sistemleri gibi birçok çeşidi bulunan depo rafları ürünleri kullanım alanlarında boş kalan yerleri değerlendirmeyi sağlar ve ürünler için daha düzenli bir ortam hazırlar. Genellikle depolarda kullanılan bu raflar eski dosyaları ve diğer evrakları düzenli bir şekilde tutmak için en uygun ürünlerdir. Kullanıcılar saklamak istedikleri malzemeyi istiflemek amacıyla depo raflarına kaldırabilirler. Bu yönüyle düzenli ve sistematik bir alan oluşturan depo rafları ürünleri okul, kütüphane, hastane ve diğer kamu ya da özel kurumlarda kullanılmaktadır. Üretmiş olduğu her raf sisteminde olduğu gibi RafGrup bu tür depolama alanlarının üretiminde de güvenlik tedbirleri, dayanıklılık ve pratik kullanım gibi birçok özelliğe dikkat etmektedir.