Depo Rafları Imalatı

Depo rafları imalatı genellikle yüklerden dolayı tercih edilmekte olan sistemlerdir. Bu raf sistemlerine göre, ağır ya da paletli yükler raflar üzerine istiflenmekte. Depo rafları ayaklardan oluşmaktadır.

Depo Rafları imalatıGünümüzde Gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak gelişen bu raf modelleri özellikle  birçok şehrimizde oldukça büyük bir ilgiye sahiptir. Bunun yanı sıra bu raflar için bulunmakta olan talep asla göz ardı edilemeyecek kadar fazla durumdadır.

Diğer rafları oranla ekonomik olan bu raf modelleri içerisinde birçok alt model bulunmaktadır. Bu depo raf modelleri arasında en çok kullanılan sırt sırta depo raf modelleridir. Bu raf sistemlerine göre paketler istiflenme de ya da yüklemede bu raf modellerinden yararlanılır.

Raf Grup Depo Rafları Imalatı

Raf sistemi destanlar ve özel olarak nerede istifleme yani düzenleme bulunur aynı zamanda ürünlerin çok bulunan ve istenilen boyutlara göre farklı özel siparişlerde hazırlanabilmektedir.

Diğer raf modeli ise çifte depo raf sistemleridir. Bu raf sistemlerine göre iki adet palet arka arkaya yükleme yapılır bu yöntemi ile daha az alan tasarrufu sağlanır. Fakat bu raf sistemleri mutlaka ataçmaralı olması gerekir

Diğer raf modeli ise dar koridor depo raf sistemleridir. Burak sistemlerine göre yüksek irtifa raf sistemi olarak bilinir yüksek depolarda dar koridorlarda kullanılmakta olan raf sistemidir bu sistemde forklift araçları kullanılır depolama konusunda oldukça Avantajlı olan bir sistemdir.Diğer popüler raf sistemi ise giydirme cepheli depo raf sistemleridir.Bu raf modeline göre ekonomik kazanç ön plandadır, depolama amacı ile tercih edilmekte olan bu raf sistemleri çatılarda, binalarda kısacası her türlü isteklerinizde kullanılabilecek bir modeldir.Bunlara ek olarak otomatik mekik depo raf sistemleri bulunmaktadır. Bu raf sistemine göre drive-in otomasyonu da denir.

Depo rafları imalatı yapımından sonra yüklemelerde bulunan bu raf sisteminde fifo ve filo prensibi sayesinde derinlemesine yükleme sağlanır ve depolanma da oldukça avantajlı bir raf sistemi olmaktadır. RafGrup raf firması günümüzde oldukça kaliteli raf modelleri üreterek oldukça sevilen bir firma olmayı başarmıştı ve ürettiği raflarla da şüphesiz bu sektörde  öncü raf firmaları arasında yer alır.

“Depo Rafları Imalatı” için 2 yorum

Yorumlar kapalı.