Depo Rafları Çeşitleri

Depo Rafları çeşitleri
Depo Rafları

Depo rafları çeşitleri imalatçısı için araştırma yapan işletmeler için öncelikli kriter “fiyatlar” olmaktadır. Makul seviyede imalat teklifi sunan şirketler genellikle projede anlaşmaya varıyorlar ancak uzun vadede işletme faaliyetlerinizin riske atılmaması açısından kalitenin de önemsenmesi gereken bir kriter olduğuna inanıyoruz. Her iki kriterin bir arada sunulabilmesi piyasa şartlarında zor görünse de, RafGrup olarak hem uygun fiyat hem de kaliteli malzeme beklentilerini karşılamaktayız. İstanbul‘da bulunan depo alanınız için bizlerle iletişime geçtiğinizde, bir çok kriteri dikkate alarak sizler için en iyi depo rafları çeşitleri çözümünü üretiyoruz. Uzman ekibimiz, en iyi özel projeyi ya da standart sistemi sizler için baz alarak imalat gerçekleştirmektedir. Kusursuz montaj ve kısa sürede teslimat garantisi veriyoruz.

Söz konusu depo alanı için genellikle demir ana malzemeden imal edilecek raf sistemleri ideal olacaktır. Bu sayede uzun süreli ağır yüklerin istiflenmesi ve aynı şekilde büyük ebatlı yüklerin bir arada bulundurulması mümkün olacaktır. Metal raf sistemleri aynı zamanda söz konusu depo alanının genişliğine bağlı olarak özelleştirilebilmektedir. Bu sayede alanın daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi sağlanabilmektedir.

Depo Rafları  Çeşitleri İmalatçısı

İmalatçı bir şirketin özellikle de geniş alanlar için çözüm sunması aşamasında iyi bir proje yapması gerekir. Proje ayrıntılarının, çeşitli kullanım senaryoları dahilinde düşünülmesi gerekir. Bu sayede depo alanında gerçekleştirilecek faaliyetlerde en ufak aksamada olmadan tamamlanması sağlanır.

Depo alanlarında hangi türden malların istifleneceği de önemlidir. Bu doğrultuda projede çizimi yapılacak olan raf sisteminin dikey mi yatay mı olacağı belirlenirken, sistemler arasındaki mesafe, levhaların kalınlığı ve profillerin uzunluğu gibi detaylar da yine belirlenmiş olacaktır.

Depo Rafları Fiyatları

Farklı imalatçılar, farklı depo rafları çeşitleri fiyatları teklif edebilmektedirler. Bu nedenden dolayı müşterilerin fiyat teklifi alabilmeleri ancak iletişime geçmeleri ile mümkün olmaktadır. RafGrup olarak, İstanbul genelinde oldukça makul seviyede fiyat teklifleri sunuyor olduğumuzu belirtmek isteriz. Fiyatlandırma aşamasında bir çok kriteri dikkate almaktayız ki, bu kriterleri esas alarak kar marjını hesaplıyoruz ve bununla birlikte müşterimiz için en uygun teklifimizi sunuyoruz. Sizler de depo alanınız için özel depo rafları çeşitleri imalatı talebinde bulunmak ve en uygun fiyat teklifimizi öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

“Depo Rafları Çeşitleri” için bir yorum

Yorumlar kapalı.