Depo Rafı

Depo RafıDepo rafı; depolama işlemini, Raf Grup ise faaliyet gösterdiğiniz sektörde müşteri memnuniyeti kazanmanızı sağlayan ve  kaliteli bir stok sistemine sahip olmanızı sağlayan sistemlerdir. Depo alanları günümüzde minimal ölçülere maksimum yerleşim planı üzerine  kuruludur. Maliyet açısından daha az alanı kullanarak depolama sistemi kurmak hem firma giderlerinin minimalize edilmesi hem de   dikey depolama ile daha fazla depolama alanına sahip olmanız açısından size avantaj sağlar. Dikey depolama işlemi için kullanabileceğiniz en ideal raf sistemi depo rafları olarak bilinen galvaniz sacdan imal edilen  raf sistemleridir.
Tüm raf sistemleri içinde ekonomik olması, kullanışlı olması ve farklı ölçülerde imal edilerek imkanları en iyi şekilde kullanabilme avantajı ile depo raf sistemleri size kolaylık sağlar. RafGrup olarak farklı raf sitemlerinin yanında galvaniz depo rafları üretimi yapıyor, depo alanlarınızın ölçülerine göre uzman kadromuz ile projelendirme yapıyoruz.

 

Depo Rafı Modelleri

Depo rafı; orta ve hafif yüklere sahip ürünlerin kolay ve basit şekilde istiflenmesini sağlayacağı gibi operasyonel olarak da size hız kazandıracaktır. Depo raf sistemleri ile  uzun ömürlü depolama alanlarına sahip olacağınız gibi depo alanına göre ölçeklendirme yapabilir maliyeti düşürerek kaliteli ve sağlıklı bir stok sistemine sahip olabilirsiniz. Galvaniz sac kullanılarak yapılan depo rafı yük tipine göre ölçeklendirme ile maksimum verim almanızı sağlar. Ayrıca 1,5 mm, 2,5 mm, 3,00 mm kalınlıklarında raflar kullanılarak daha ağır yükleri de kolay ve uzun ömürlü olacak şekilde muhafaza edebilir ve tonajlı ürünleri kaliteli bir depolama işlemi ile ekonomik olarak stoklayabilirsiniz.

RafGrup raf sistemleri olarak sizlere her zaman profesyonel hizmet veriyor, tüm raf sistemlerini ürün yelpazesi içinde bulundurarak size depolama ve stok işlemlerinde kaliteli bir hizmet sunuyoruz. İhtiyacınız olan raf sistemi ile ilgili olarak ürün yelpazemizi inceleyebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.