Depo Raf Sistemleri (Ağır Yük Paletli)

Paletli ve ağır yük depo raf sistemleri : Paletli ürünler, ağır yüklerin ve paletli malzemelerin düzenli olarak istiflendiği en ideal ürünlerdir. Kısacası RACK SİSTEM diye adlandırılır. Paletli ve ağır yük depo raf sistemleri ürünlerindeki sistemler ayak ve traverslerden oluşur. Ayaklar depo yüksekliğine göre tespit edilir ve ayarlanır. Üzerine koyulacak paletlerin kilolarına göre seçilen traverslerin, kancalı veya cıvatalı konektörler vasıtasıyla birleştirilmesinden oluşur. Bu tür paletli ve ağır yük depo raf sistemleri ürünleri tamamen monte ve de-monte özelliklerine sahiptir. Bu ürünler ağır ürünleriniz için en ideal sistemler olup taşıma esnasında da size  kolaylık sağlar.

Depo Raf Sistemleri Çeşitleri

Depo raf sistemleri bilindiği üzere çok geniş bir tanımdır. Bu tanım içerisine deponun kulanı alanları, genişliği gibi çeşitli tabirlerde girmektedir. Bu noktada karşımıza çıkabilen depolama sistemleri firmamız yoluyla titizlilikle ve profesyonellik üretilmektedir. Müşterilerimizin özellikle depo raf sistemleri çeşitleri konusunda doğru tercih yapmaları için onlara yön gösteriyoruz ki, ilerde yaptıkları tercihlerden dolayı pişmanlık duymasınlar. Doğru bir depolama sistemi tercihiyle küçücük bir alandan bile yüksek verim alabilirsiniz. Ancak yanlış bir sistem seçildiğinde alandan verim alamamanızın dışında, sisteminizin işleyişi bile yavaşlamaktadır. Firmamız bu noktada müşteri için daima özel ve profesyonel depolama ürünleri çözümleri sunmaktadır. Bazı standart depo raf sistemleri çeşitleri ne yazık ki istenilen verimliliği vermeyebiliyor. Bunun en temel sebebi ise sistemlere sıralanacak olan ürünlerin diğer sektörlere göre değişkenlik gösterebilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu sebeple de daima en iyi depolama alanının kullanılması gerekmektedir.

Firmamızın Depo Raf Sistemleri Üretimleri

İş hayatına yeni atılanların ilk olarak araştırdığı konuların başında depo raf sistemleri modelleri gelmektedir. Bunun sebebi ise, işletme sahipleri doğal olarak, pazarlama açısından kendilerine kolaylık sağlayabilecek sistemlere yönelme isteğidir. Bu sebeple de bu düzeni ancak depo raf sistemleri sağlayabilmektedir. Rahat, güzel ve ferah bir görünümün olması işletme sahiplerine büyük bir güç sağlamaktadır. Ürünlerin doğru bir şekilde sıralanması ve tercih edilmesi elbette ki ürünlerin satışını da hızlandıracağı gibi işletmeye de büyük katkıları olacaktır. Bu konuda müşterilerimizin karşısına çeşitli depo raf sistemleri modelleri çıkmaktadır. Çeşitli depolama ürünlerimizi inceleyerek kendinize uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Depo raf sistemleri her alanda kullanılabilecek ürünlerdir. Özellikle kitap, telefon ve çeşitli eşyaların depolanması sırasında kullanılmaktadır. Kendinize en uygun ürün arayışı içerisindeyseniz, kesinlikle doğru adrestesiniz!

Firmamız, sektör içerisinde en ileri gelen firmaların başında gelmektedir. Depo raf sistemleri üretimi başta olmak üzere çeşitli ürün üretimleri için en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanmaktayız. Çeşitli depo raf sistemleri ürünleri üretmekteyiz. Bu üretimin başında şunlar gelmektedir:

  • Seçici ürün sistemi ürünleri
  • Drive-in sistemi ürünleri
  • Uçtan uca sistem ürünleri
  • Kızaklı sistem ürünleri
  • Kayar sistem ürünleri

Bizler firma olarak sadece sizlere depo raf sistemleri ürünlerini üretmiyoruz. Aynı zamanda bunların yanında tam ve verimli bir kullanım için özel projeler de üretiyoruz. Sektör içerisinde firmamız, müşterileri için daima birinci sınıf kalitedeki malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemelerin kullanım ömrü uzundur. Firmamızın depo raf sistemleri ürünlerini tercih ettiğinizde, ürünlerimizden memnun olacağınızı ve yüksek verim alacağınızı garanti edebiliriz.

Depo Rafı Sistemleri Ürünlerinin Tercih Edilme Sebepleri Nedir?

Depo raf sistemleri sadece ürünlerin pazarlanma noktasında değil, beraberinde ürünlerin ad üzerine depolanmasını da sağlıyor. Ürünlerin, işletmeler yoluyla rahat bir şekilde depolanmasını sağlayan bu ürünler, günümüzde pek çok işletme sahipleri yoluyla tercih edilmektedir. Belirtilen bu noktalar işletmeler için son derece önemlidir. Göz önünde olmayan depo raf sistemleri modellerinin arka planda son derece önemli görevleri bulunmaktadır. Görünümünü sorun etmeyen müşteriler, genellikle ürünlerin malzemesini, dayanıklılığını ve ağırlığını incelemektedir.

Depo raf sistemleri ürünlerinden satın alacaksanız mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bu ürünleri sadece fiyat açısından değil, aynı zamanda ürünlerin üretim aşamasından da değerlendirmeye almanız gerekiyor. Bu nokta son derece önemlidir. Kalitesiz malzemelerden üretilen depo raf sistemleri , piyasada son derece komik fiyatlardan satılmaktadır. Kalitesiz malzemeler sizlere kısa süre içerisinde büyük sıkıntılar yaşatabilir. Aynı zamanda maddi anlamda da problemler yaşayabilirsiniz.

Depo Raf Sistemleri Fiyatları

Üretim aşamasında kaliteli malzemeler kullanılan depo raf sistemleri , sizleri uzun süre boyunca idare edeceği gibi, kolay kolay da bir sıkıntı yaşatmayacaktır. Bu tür ürünler sizler açısından son derece verimli olacaktır. Bu sebeplerden dolayı işletmeler genellikle kaliteli malzemelerden üretilen ürünleri tercih etmektedir. Depo raf sistemleri fiyatları belirlemesi yapmamız için, ürünlerin bazı özelliklerini dikkate almamız gerekiyor. Bu noktada çeşitli kriterler bulunuyor. İlk olarak malzemenin yoğunluğu, hangi projede kullanılacağı, ağırlığı vb. gibi bazı sayısal özellikler fiyatların belirlenmesi noktasında son derece önemlidir.

Depo Raf Sistemleri Teknik Bilgiler

Depo raf sistemleri ayak derinliği standart paletlere göre 105 cm'dır. Ürün,  seri ve emniyetli şekilde yükleme ve boşaltma yapılması amacıyla her iki taraftan 7,5 cm traverslerden dışarı taşar. Depolama sistemlerinden biri olan paletli ve ağır yük tamamen güvenli bir yükleme boşaltma yapacak şekilde tasarlanmıştır. Ayaklar genellikle koyu renkte (lacivert, siyah) traversler ise göz alıcı renklerde (sarı, turuncu) imal edilir. Böylece forklift kullanan elemanın daha seri ve emniyetli çalışması sağlanmış olur. Travers uzunlukları genellikle 270 cm yapılır.270 cm traverslere yan yana 3 adet 80×120 veya 2 adet 120×120 palet koyulur. 100×120’lik özel paletler için travers boyları farklı yapılır. Depo raf sistemleri ürünlerin ağır olması durumunda travers boyları kısaltılarak veya travers profilleri kalınlaştırılarak yükün taşınması sağlanır. Ünitelerin zemin bağlantısı çelik dübel ile yapılır. Deprem çapraz bağlantıları takılarak sistem emniyete alınır. Asma kat raf sistemi yapımına uygun bir depo raf sistemleri modelleridir. Genel raf yerleşim prensiplerine aşağıdaki gibidir.

Palet Ölçüleri

  • İki Ayak Arası Genişlik
  • 1 palet 2 palet 3 palet
  • 80×120 cm 95 cm 185 cm 270 cm
  • 100×120 115 cm 225 cm 335 cm
  • 120×120 135 cm 270 cm 395 cm
YUKARI