Depo Raf Sistemleri Ölçüleri

Depo Raf Sistemleri ölçüleri, bir firmanın deposunun düzenli olması çok önemlidir. Bu sayede ürünlere rahatça ulaşılabilir ve ürünlerin sayılması daha kolay hale gelir. Ürünlerin kontrolünü kolayca yapabileceği için müşterilere sunulan hizmetin kalitesi de artacaktır.

Depo Raf Sistemleri Ölçüleri
Depo Raf Sistemleri

Deponuzu daha düzenli hale getirmek için depo raf sistemlerinin çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Depo raf sistemi, akıllıca tasarlanmışlardır ve dar alanlara bile birçok ürün sığdırmanıza yardımcı olurlar. Ayrıca ürünlere ulaşımınızı da daha rahat hale getirirler. Depo raf sistemlerinin çeşitlerini inceleyerek, size en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Depo raf sistemi temel olarak 4 dala ayrılırlar.

1. Hafif Depo Raf Sistemleri

Hafif depo raf sistemleri ölçüleri özellikle küçük işletmeler ve marketler tarafından tercih edilirler. Hafif raf sistemleri dar alanlarda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir koridor oluşturarak depo içerisinde hareket etmenizi kolay hale getirirler. Ayrıca bu sayede ürünlere ulaşımınız da kolaylaşır. Hafif depo raf sistemleri ölçüleri, küçük ve orta hacimli ürünleri depolamak için idealdir.

2. Sırt Sırta Raf Sistemleri

Sırt sırta depo raf sistemi, yapı market veya hipermarket gibi büyük işletmelerin depolarında kullanılır. Devasa depoları bile bu tarz depo raf sistemi ile düzenli hala getirebilirsiniz. Sırt sırta depo raf sistemi, geniş alanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca ağır yüklerin taşınmasında da rahatça kullanılabilirler.

3. Arşiv Raf Sistemleri

İşletmelerin genelinde depoda yer alan dosyaların düzenli bir biçimde muhafaza edilmesine olanak sağlarlar. Arşiv raf sistemleri fazlasıyla fonksiyonel ürünlerdir. Bu tarz raf sistemleri sayesinde sizin için önemli olan dosyaları düzenli ve pratik bir şekilde saklayabilirsiniz.

4. Tel Raf Sistemleri

Tel depo raf sistemleri ölçüleri, genellikle küçük işletmeler tarafından tercih edilirler. Ağırlık bakımından hafif olan ürünlerin düzenli ve kolay ulaşılabilir bir biçimde depolanmasına olanak sağlarlar. Böyle raf sistemleri, küçük bir depo alanına sahip işletmelerin depolarını en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlarlar. Ayrıca ürünlere ulaşım da daha kolay hale gelir.

Firmamız ile iletişime geçerek raf sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. RafGrup, depolarınızı en verimli şekilde kullanmanız için farklı tasarımlar yapmaktadır. RafGrup tüm illerimize uzun süredir kaliteli hizmet vermektedir.

Yorumlar kapalı.