Depo Raf Sistemleri Imalatçısı RafGrup

Raf sistemlerinin bir alt kolu olarak karşımıza çıkan depo raf sistemleri imalatçısı olarak işyeri sahipleri için en kullanışlı ürünleri sunmaktayız. Başarılı bir depolama hizmetinin olması için gerekli olan en önemli şey deponun içerisinde bulunan ürünlerin düzeninin doğru bir şekilde hazırlanmasıdır. Depo iç bölümünü ısı, nem, ses ya da ışık gibi dış etkenlere karşı en üst seviyede korunmak amacıyla bir takım teknolojik araçlardan yararlanmak gerekir. Ayrıca, doğru istif makinelerinin ve raf sistemlerinin seçilmesi de oldukça önemli bir konudur. Depolarda kullanılan raflar genellikle ağır yük raf sistemlerine dahil edilmektedir.

Depo Raf Sistemleri Imalatçısı RafGrup firması depolara yönelik üretmiş olduğu raf sistemlerini kendi arasında palet rafları, sırt sırta raf sistemleri, ağır yük rafları, dar koridor raf sistemleri, içine girilebilir raf sistemleri, çok katlı raf sistemleri, endüstriyel raf, dinamik kayar raf sistemi, depo rafları ve lojistik deposu raf sistemi şeklinde çeşitli kategorilerde sunmaktadır. Depo raf sistemleri imalatıçısı olarak ağır yüklerin ve paletli malzemelerin istiflendiği raf sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ağır yüklerin konulduğu bu raf sistemleri ayak ve traverslerden oluşmaktadır. İstanbul bölgesinde hizmet veren RafGrup firması müşterilerinin istekleri doğrultusunda raf sistemlerinin ayaklarını depo yüksekliğine ve ürünlerin ağırlığına göre uygun tasarımda üretmektedir.

 Depo Raf Sistemleri Imalatçısı Hakkında Teknik Bilgiler

Raf sistemleri paletlidir ve ağır yükleri güvenilir bir şekilde taşıyabilecek kapasiteye sahip olarak hizmete sunulmuştur. Palet raflarının ayak derinliği standart ölçülere göre 105 cm olarak üretilmektedir. Her ortama uyum sağlayabilmesi için raf ayakların rengi genellikle koyu ve traversler de daha belirgin tonlarda yapılmaktadır. Ancak İstanbul raf sistemleri konusunda hizmet veren RafGrup adlı firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı renk seçeneklerini de sunmaktadır. Ayrıca paletlerin ağır olması durumunda ölçülerde değişiklikler yapılabilmektedir. Özel ölçülerde üretilen paletler için traverslerin boyları da uygun şekilde ayarlanmaktadır. Firmamız tarafından üretilen depo raf sistemleri imalatçısı olarak  ürettiğimiz ürünler deprem ve diğer olumsuz durumlara karşı gerekli güvenlik önlemlerine de sahiptir. Bunların dışında depolara yönelik yapılan raf sistemlerinde bakım, onarım ve denetleme gibi bazı konularda da dikkatli olunmalıdır. Bu hususlar yapılan işlemler sırasında önem derecesine göre dikkate alınarak gerçekleştirilir ve kullanıcılara sorunsuz bir şekilde teslim edilir.