Dekoratif Raf ürünlerinde birbirinden farklı modelleri bulabilirsiniz. Raf Grup garantisinde çok uygun fiyatlı ve avantajlı cazip ödeme planları ile sunulan Dekoratif Raf siparişleriniz özenle hazırlanır. Raf Grup montajı ve demontajı pratik olan dar duvarlar için de ideal kullanım sağlayan ürünleri hazırlar. Çalışma ortamında yer kazanmanız için ideal dekoratif raf uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir.

Çevreye ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan bu ürünlerin imalat süreçlerin de asa yabancı madde kullanılmaz. Dekoratif rafların temizlik süreçleri de kullanan operatör açısından önem arz eder. Depo içinde duran bir dekoratif raf temizliği kolay olması gerekir. Bu bağlamda Raf Grup yüzeyleri kolayca temizlenen ürünleri müşterisine satmaktadır.

Sıcak yüzeylerde uzun süre dayanıklı olan çok indirimli ürünler sizleri beklemektedir. Avrupa E1 kalitesinde üretilen ürünlerde kanserojen madde asla yoktur. Nemli bez ile silinmesi kolay olan ürünlerdir. Dekoratif raf sistemleri soğuk ve sıcak yüzeylere son derece dayanıklıdır. Farklı genişlik ve farklı ebatlarda üretimi yapılır. Ayrıca müşteri isteğine özel ödeme koşulları ile satılır.

İstanbul ve çevresindeki illerde artan dekoratif raf ihtiyacını karşılamak için sürekli kampanyalar yapılmaktadır. İstanbul ve Kocaeli gibi sanayisi ve iş gücü büyük olan illerde, raf ihtiyaçlarınıza çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

İlgili sektörler için hafif veya ağır yük taşımasına uygun olacak şekilde nizami ölçülerle hazırlanan rafları alabilirsiniz. Bu sektörde farklı renklerle tasarlanan raflar kullanıcıyı gerçekten memnun etmektedir. Sizlerde bu derece sabitlenmesi kolay ve özenle hazırlanmış ürünler için Raf Grup firmamızdan yardım alınız.

İstanbul içinde sanayi, medya, endüstri, kimya, sağlık, moda gibi alanlar için hizmet veren sektörlerdeki firmalara özel dekoratif raf imalatı gerçekleşmektedir. Raf Grup ürünlerde teslimat sıkıntısı yaşatmaz. Kurulumu basit olan ergonomik ve dekoratif raf yıllarca işinize fayda sağlayacak ürünlerdir.