Dekoratif Raf Sistemleri Imalatı

Dekoratif Raf Sistemleri ImalatıDiğer raf modelleri ile kıyaslama yaptığımızda dekoratif raf sistemleri imalatı daha çok “ahşap” malzemeden imal ediliyor olması ile ön plana çıkmaktadır. Ancak metal malzemeden imal edilen bir raf modelinin “dekoratif” niteliğini kazanması da imkansız değildir. Nitekim bizler imalat sürecinde işletmeler için bir çok özelleştirme sunmaktayız ki raf sisteminin tercihe bağlı özel bir renkte boyanması da bunlardan birisidir.

  • Ahşap malzemeden imal edilen sistemler genellikle evlerde ve halka açık alanlarda (mağazalar gibi) tercih edilmektedir. Göze hoş gelir, güçlüdürler, aşırı zorlu koşullar uygulanmadığı sürece pek çok koşulda dayanıklılık gösterirler.
  • Metal malzemeden imal edilen modeller ise işletmelerin kalite ve verimliliği ön planda tuttuğu; depo, endüstriyel faaliyet alanları gibi alanlarda tercih ettiği modellerdir.

İhtiyaç duyduğunuz dekoratif raf sistemleri imalatı nasıl olursa olsun; İstanbul‘da pek çok sektörel raf çözümü ile güven kazanmış RafGrup sizler için de en iyi çözümü sunmaya hazırdır.

Dekoratif Raf Sistemleri Imalatı Özellikleri

Tabii ki bu sistemlerin en önemli özelliği dekoratif olmasıdır.

Bu sayede;

  • Kullanıldığı alanın iç dekorasyonu ile uyum içerisindedir
  • Göze hoş gelen tasarım detaylarına sahiptir
  • Halka açık alanlar için en iyi seçenektir nitekim bu türden bir tercih, ilgili işletme modelinin “modern” bir anlayışa sahip olduğunu da ifade eder

Dekoraf raf sistemleri imalatı avantajları bu şekilde sıralandırabiliriz. Genellikle ahşaptan imal edilen dekoratif raf sistemleri imalatı için önemli bir dezavantajının; ahşabın çok dayanıklı olmaması olduğu düşünülür ancak bu doğru değildir. Çünkü kullanım şartlarına uygunluk sağlandığında oldukça uzun ömürlüdürler.

Dekoratif Raf Sistemleri Fiyatları

Firmanın bir ön analiz yaparak hangi ebatlarda, ne kadarlık bir alan için dekoratif raf sistemleri imalatı talep ettiğinizi belirlemesi gerekir. Bu sayede yapılacak kısa süreli bazı hesaplamalar ile sizlere kesin ya da tahmini bir fiyat teklifi sunabilmemiz mümkün olacaktır.

İstanbul‘da güvenebileceğiniz raf imalatçısı olan RafGrup sizler için her zaman en uygun seviyede dekoratif raf sistemleri imalatı teklifi sunmayı amaçlamıştır. Ancak sektörde hiç bir firma, sistemin kurulacağı alana dair bir bilgi edinmeden sizler için toplam maliyet sunamaz. Bu bağlamda iletişime geçerek sizler için en iyi çözümü sunmamıza ve bununla birlikte en ideal teklifi vermemize olanak sağlayabilirsiniz.