Dayanıklı Raf Sistemleri

dayanıklı rafSon yıllarda depolama, lojistik ve arşivleme konusunda faaliyet gösteren firma sayısı çoğaldıkça bu alanda hizmet veren firmaların en zorunlu ihtiyaçlarından olan dayanıklı raf sistemlerinin önemi de artmaktadır. Eskiden yalnızca birkaç firmanın tekelinde olan raf sistemleri üretimi ise şimdilerde birbirinden farklı yüzlerce firmanın adı altında piyasaya sunulmaktadır. Bu da bir aşamadan sonra ürünlerini depolama ihtiyacında olan ürün sahiplerinin doğru firma tercihi yapma konusunda sıkıntıya düşme ihtimalini arttırmaktadır.

Günümüzde en iyi olarak nitelendirilen dayanıklı  raf sistemleri üretim firmalarına daha yakından bakıldığı zaman kalitesinden ödün vermeyen raf sistemleri üretmelerinin yanı sıra keşif ve projelendirme gibi konularda da müşterilerinin yanlarında oldukları görülmektedir. Bu tür firmalar, arşivleme, lojistik ya da depolama gibi farklı kullanım alanları için özel olarak ürettikleri raf sistemleri modelleri ile alıcıların ihtiyaçlarını karşılamakta ve ürünlerin güvenle muhafazalarına olanak sunmaktadır. Bahsedilen bu firmalar içerisinde özellikle İstanbul ve çevresinde en tecrübeli isimlerden birisinin ise RafGrup olduğu rahatlıkla söylenebilmektedir.

 

Raf Sistemlerinde Yüzde Yüz Kalite 

Her biri alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile uzun yıllardır raf sistemleri üretiminde bir numara olmayı başaran RafGrup, fonksiyonel raf sistemi çözümleri ile müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına sorunsuz şekilde cevap verebilmektedir. Deprem gibi doğal afetlere dayanıklı olarak üretilen raf sistemleri, darbelere karşı korumalı olmaları sayesinde muhafaza ettikleri ürünlerin güvenliğini de tam anlamıyla sağlayabilmektedir.

Güvenli oldukları kadar estetik bir görünüm de sağlayan dayanıklı raf sistemleri, farklı mekanlar için farklı ebat ve özelliklerde üretilebilmekte ve arzu edilmesi halinde tamamen firmaların istekleri doğrultusunda sıfırdan tasarlanabilmektedir. Kolay monte edilebilme olanakları ise RafGrup’tan alınan raf sistemlerinin pratik ve hızlı bir şekilde kurulabilmelerine olanak vermektedir.

Optimize Edilmiş Fiyat Garantisi ile Dayanıklı Raf Sistemleri 

İstanbul’da raf sistemleri piyasasında rakiplerine nazaran hem iyi işçilik ürünü sistemleri hem de uygun fiyatları ile RafGrup’un raf ürünleri, müşterilerine dayanıklı, hesaplı ve uzun ömürlü kullanım imkanları sağlamaktadır. En son teknolojilere göre geliştirilen dayanıklı raf sistemlerini titizlikle üretilmekte ve böylece müşteri memnuniyetini yüzde yüz garanti etmektedir. Arzu edilmesi halinde montaj işlemleri konusunda da destek veren RafGrup, İstanbul’un her yerine kargo garantisi ile sektöründe lider konumda olmayı sürdürmektedir.