Çelik raf (Civatalı)

Cıvatalı Arşiv ve Çelik Raf Sistemleri: Çelik raf sistemlerinin tercih edilmesinin tek sebebi, arşivleme ve depolama sistemlerinde kullanım alanının daha fazla olmasından kaynaklanıyor. Kurum ve kuruluşlar daha çok çelik raf sistemlerini dayanıklılık açısından tercih ediyor. Taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre aralıklar tespit ediliyor,ayarlamaları yapılıyor ve imalatı gerçekleşiyor. Çelik raf fiyatları, maliyet açısından ekonomik olması ve talebe göre boyama işleminden geçmesi,tercih listesinde başı çekmesine sebep oluyor. Standart olarak gri renkte üretimi yapılıyor.Görsel açıdan isteğe göre boyama yapıldığı takdirde, talep ettiğiniz çelik raflar boyama sonrası fırınlandığın dan sağlık açısından da engel teşkil etmiyor. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi de,yaşanabilecek herhangi doğal afetlerde dokümanlarınıza gelecek zararı en aza indirgemiş olmasıdır.Diğer raf çeşitlerine göre kolay sökülüp takılabilmesi, her türlü malzemenin muhafaza edilmesi ve heryere kolay adapte olabilmesi, çelik raf sistemleri arasında en çok tercih edileni oluyor.

Teknik Bilgiler

Çelik Raf Tablaları İçin Taşıma Kapasitesi
22 26 31 43 59 75 93
60 0,70 mm 90 Kg. 85 Kg. 80 Kg. 75 Kg.
75 85 Kg. 80 Kg. 75 Kg. 70 Kg.
93 75 Kg. 70 Kg. 65 Kg. 60 Kg.
60 1,00 mm 100 Kg. 95 Kg. 90 Kg.
75 90 Kg. 85 Kg. 80 Kg.
93 85 Kg. 85 Kg. 85 Kg.
60 1,20 mm 120 Kg. 115 Kg. 110 Kg. 105 Kg. 100 Kg.
75 110 Kg. 105 Kg. 100 Kg. 95 Kg. 90 Kg.
93 105 Kg. 100 Kg. 95 Kg. 90 Kg. 85 Kg.
60 1,50 mm 130 Kg. 125 Kg. 120 Kg.
75 120 Kg. 115 Kg. 110 Kg.
93 115 Kg. 110 Kg. 105 Kg.

Çelik Raf Fiyatları

Raf fiyatları arasında en pratik ve uygun olanı çelik raflar olduğundan, birçok kurum açık ya dakapalı sistemleri ile metal rafları seçiyor. Düzen ve arşivlere kolay ulaşım açısından zamandan tasarrufettiren bu metal raf sistemi, bu şekliyle de oldukça az yer kaplar ve size daha geniş alanlarbırakır. Raf kurulmadan önce kurulacak alana fizibilite çalışmaları yapılır, tasarım planlanır ve üretimegeçilir. Ağır yük rafları aynı zamanda işletmelere azami depolama alanı oluşturarak, depo alanındamaksimum alan tasarrufu sağlar. İstendiği takdirde depo raf sistemi olarak da kullanılan çelik rafteknolojisi, deponuzdaki tüm düzeni sağlar ve aranan malzemeyi kolayca bulabilme lüksünü yaşatır.Depo raf fiyatları da maliyet açısından oldukça ekonomiktir. Yüzde yüz geri dönüşümlü olarak üretilen çelik raflar; sağlamlık, işçilik ve zamandan tasarruf sağlayanteknolojisi ile had safhada memnuniyet getirmektedir. Cıvatalı arşiv ve çelik raf sistemleri Çevreye zarar vermez, işlem sayısı ne olursaolsun işlevselliğini kaybetmez, kullanılabilirlik ömrü uzundur. İş hayatına akılcı çözümler sunan raf teknolojileri, istifleme ve düzen konusunda en çok tercih edilençeşitler arasında çelik raflar başı çekiyor. Maliyetinin diğer raf çeşitlerine göre ekonomik olması, herkoşula kolay adapte olabilen yapısı ile metal raflar vazgeçilmez depolama ürünlerinden biri. Çelik raf, mutfaklarda, mağaza yâda dükkânlarda, evrak sirkülasyonunun yoğun olduğu kurum ve kuruluşlardaen çok kullanılan raf çeşididir. Talebe göre boyama işleminde de geçebilen çelik raflar, görselanlamda da yaşamımıza ayak uydurabilen ve dayanıklılığı ile iş gören raflardır. Kullanılacak malzemeye göre kolayca uyarlanabilen çelik raflar, genişlik ve yükseklik ebatları açısındanda oldukça kullanışlı. Taşıma süreçlerinde kullanıcıya kolaylık sağlamasının yanı sıra, oluşabilecekdoğal afet gibi durumlarda yüksek ölçüde koruma ve muhafaza sağlamaktadır. Mutfak gibi hijyenik ortamlarda, boyama olsa bile fırınlama işleminden geçtiği için sağlık konusundahiçbir engel teşkil etmemektedir. Raf çeşitleri arasından bu anlamda ayrılan çelik raflar, ızgaralıoluşu sayesinde hava sirkülasyonu konusunda iyi olduğundan muhafaza ettiği ürünlere fazlasıyladayanıklılık getirir. Paslanmaz özelliği ile ürün konusunda güvenilir bir teknoloji olan çelik raflar, kurulacak alana yapılanfizibilite çalışmaları ile ölçüler alındıktan sonra imalata başlanır.

Çelik Raf Modelleri

İşletmelerde ve işyerlerinde kullanılan raf sistemleri malların depolanması ve güvenle saklanması açısından çok büyük bir öneme sahipler. Bu raf sistemleri hem depolama alanlarının verimli kullanılması hem de taşınma esnasında sağlanan kolaylıklar; yani iş gücünden ve zamandan elde edilen tasarruf gibi açılardan hayli değerli. Bu yüzden işletmelerde tercih edilecek olan cıvatalı arşiv ve çelik raf sistemleri doğru seçim yapmak işletme sahiplerini karlı kılacaktır. İşletmelerde kullanılan raflar içinde en çok tercih edilenler çelik raf sistemleri. Çelik dayanıklı olması yönüyle uzun süreli kullanım sağlayan bir madde. Depolama ve saklama esnasında rafların üzerine yüklenecek ağırlığı da hesaba katarsak dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Çelikten üretilen raf modelleri standart olarak gri renkte üretiliyorlar fakat isteğinize bağlı olarak renklendirilebilirler. Çelik raf modelleri en çok mağazalarda arşivleme sistemlerinde ve evrak sirkülâsyonunun fazla olduğu alanlarda kullanım imkânı bulmakta. Böylelikle genellikle dosya dolapları ve kartoteks dolap modellerinde çeliği görmekteyiz. Çelik raf modelleri raf profili raf tablası ve plastik tabandan oluşurlar. Bu plastik taban rafların zemin ile temasını keserek rutubet ve su gibi etkenlerden zarar görmesini engelleme amacı taşımaktadır. Çelik raf sistemleri arşiv ve civatalı bunca olumlu özelliğinin yanı sıra oldukça ekonomiktir. Raf sistemi fiyatları arasında bütçenize en uygun rafları çelik raf modelleri arasından bulabilirsiniz.

Loading...
Kalkan Kiralık Villa Kiralık Villa Ucuz Uçak Bileti Helal Tatil Evleri